Sari la conținut
obiektiv

masaj erotic , roci vulcanice, somatic,relaxare - 0733904671

Postări Recomandate

Da, da, da. Daca vreti masaj, si cand zic masaj, apoi masaj nene. Doamna cred ca e cea mai priceputa din constanta la momentul actual.

Note:

Aspect - 10 - sani dementiali, micuta de statura, bine proportionata, extrem de draguta

Locatie - 8 - nu e lux, nu e nashpa, e mediocra dar eu oricum nu pun prea mult pret pe locatie.

Sex oral si normal - nu exita - doar masaj (chiar nu exista)

Masaj - 10 - cel mai bun de pana acum.

Gfe - nu prea am cum sa notez - sa zicem ca m-am simtit belea din toate punctele de vedere.

Am fost acum mai bine de o luna, programat telefonic, foaaarte draguta la telefon. 

Ajuns pe strada Bucuresti in zona unde a fost emag acum ceva timp.

Intrat in locatie, am dat de o doamna miniona foarte frumoasa si cu niste sani belea, apoi cand zic belea, erau belea nene (siliconati).

Am stat 5 min la discutii, dusul de rigoare si am trecut la framantat. E si cand zic framantat, apoi doamna te framanta bine de tot. La un momentdat am rugat-o sa o lase mai moale ca aveam impresia ca imi ramane carnea la ea  :24:

Finalizarea a fost prin tehnici de masaj, are o tehnica de juri ca ti-o suge dar de fapt nu e vorba de contact sexual ci de multa tehnica  :24: .

Inca un dus sa dau jos uleiul si acasa ca ma durea pielea  :taz:  doua zile am simtit "mainile" doamnei pe mine. 

Concluzia - de departe cel mai adevarat masaj de care am avut parte.

Claaar de revenit.

Tarif 200 lei - am stat putin peste o ora.

Repet - nu exista contact sexual.

• Upvote 10

Partajează acest post

Link spre post

Neatza, stimabililor!

Cu chef de un masaj, am ajuns la domnisoara "nimenieu". 

Sa incep cu ce-i mai rau, ca e putin de spus. Locatia fratilor!! Sincer, trebuie schimbata si asta cat de repede. La asa servicii, parerea mea umila este ca nu se pupa locatia aia cu ce ofera domnisoara. Am zis!

Domnisoara, foarte draguta, foarte socialbila, ai ce vorbi cu ea si arata exact ca in pozele afisate pe net. Un mare plus pentru asta. Masajul...ceva nebunie!! In urbea noastra, eu n-am mai intalnit asa ceva pana acum. Nu stiu si nici nu-mi pot da seama cum de o faptura mignona poate avea atata forta in maini. Clar ii place ceea ce face si o face si super bine. Jos palaria in fata domnisoarei!

Pentru mine este de revenit, ori de cate ori voi simti nevoia unui masaj. Sper sa schimbe si locatia si sa se mute intr-una mai de "soi", ca sa zic asa.

Numai bine si o zi cat mai frumoasa va doresc!

Note:

Aspect - 9 - mignona, carne tare, fara pic de celulita, sanii...belea! 

Locatie - 7 - dupa parerea mea, locatia ar trebui schimbata

Sex oral si normal - nu exita - doar masaj 

Masaj - 10 - cel mai bun de pana acum.

Gfe - te face sa te simti bine, nu pot da nota

• Upvote 11

Partajează acest post

Link spre post

Sa va spun si eu despre experienta mea cu aceasta domnisoara - mentionez, ca vizita a fost facuta undeva in prima parte a acestui an!

Contactul s-a realizat prin telefonul din titlu, am stabilit coordonatele întâlnirii și ora aferentă, astfel încât după ce am ajuns in spatele fostului eMAG, am mai sunat odată și am fost dirijat foarte ușor in locație. 
Locația este la un nivel de confort minim, fără niciun fel upgrade al apartamentului probabil de când a fost data in folosință. Dacă sunteți mai delicați, acest lucru este un mare turn Off. Trecând peste acest lucru, locația este curată, dormitorul pentru ședințe are o mare saltea in mijloc. Primesc niște papuci, ma duc pana la baie pentru un mic refresh - baia in același regim ca și apartamentul, însă pentru strictul necesar își face treaba. 
Revenit in camera, ma întind pe saltea, se da drumul la ceva muzica cu tematica și începe masajul. 
Domnișoara este o fata mică și la înălțime și la constitutie, cu sâni mici și cam lăsați. Fațuca este destul de simpatica, cu ochi ageri și o gura mare, la propriu și figurat. 
Masajul in sine este cam in aceleași note ca și la celelalte prestatoare. Nu am simțit nimic diferit/special... 
Început pe burta de la tălpi, pana sus, apoi un mic tease, întors pe spate, continuat cu ceva tease, apoi trecut la aparat unde ajutata de mâini, corp și o combinație de umăr cu gât, primesti Binefăcătoarea finalizare. 
In cazul meu, am simțit lipsa de senzualitate, probabil ca a și tot vorbit in timpul masajului, finalizarea a survenit cam după multă frecare, fără a simți un orgasm adevărat. 
Nu a existat contact sexual de niciun fel, nici FK, nici fingering, nici nimic. Lucruri pe care de fapt nici nu am încercat le cer sau încerc!
După masaj am vizitat baie pentru curățarea uleiului, am achitat taxa și am întins-o. 
Locație: 7
Fata: 7
Masaj: 8
Halat: 150 lei
Timp: 60 de minute
Din partea mea primește recomandare doar in cazul in care ești un debutant in primirea masajului erotic - poate vei fi impresionat de tehnica de finalizare ce imita un blowjob. 
Dacă ești veteran prin masaje, nu pierzi nimic dacă o omiți. 
Pentru cei ce se gândesc la sex, mai bine nu - nici nu știu dacă îl primiți, însă sunt fete mult mai bune care pentru mai puțin in oferă un sex direct fără bătăi de cap. 
Spor la toate! 

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

Vizita mea datează din iulie și pot să spun cu mâna pe inimă că e chiar unul dintre cele mai bune masaje primite vreodată de subsemnatul. Am făcut programare cu ceva timp înainte, am fost îndrumat cu răbdare la apartamentul cu pricina. Fata? Mică și ascunsă după ușă :) Cum eram primul client pe ziua respectivă, am avut grijă să aduc și cafea la pachet, așa că am petrecut o grămadă de timp pălăvrăgind la o cafea și multe țigări. Am realizat la un moment dat că am cam sărit calul cu partea de relaxare, dar Nimenieu mi-a explicat că nu stă cu ochii pe cronometru. Cred că felul ei guraliv este felul în care încearcă să "ghicească" ce fel de client are în față, iar dacă nu încerci să obții și sex, atunci chiar se realizează și acel click care duce la o întâlnire reușită. Masajul a fost o nebunie și cred că după Talibanu și Temujin, chiar nu mai e de adăugat prea mult. Mie mi-a plăcut cum s-a cuibărit lângă mine, după partea erotică, și am mai stat oleacă să ne revenim.

Locația nu e nici extraordinară nici cocină. Este modestă, dar curată. Baie dotată cu o varietate de produse.

Aspect: 9 (cred că Guru a vizitat-o înainte de operație)

Locație: 7

Masaj: 10 cu felicitări

Timp door-to-door: + 2 ore

Halat: confidențial, având în vedere că am depășit ceea ce programasem

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

Buna neata!! :)

Va multumesc pt recenzii!!

Am fost surprinsa la modul placut sa descopar acest topic, chiar nu ma asteptam.

Si sa l lamuresc pe domnul Guru cand a fost exact la mine...

Pe 24 octombrie 2016... :)

Zi placuta si aicisea!

:)

post-28104-0-66752900-1509432382.jpg

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumesc pentru corecție... cea textuală, bineînțeles.

Se făcu anul, cred ca este cazul sa mai trec odată prin mânuțele matale. 👋👋

Partajează acest post

Link spre post

Dispo!!

Si pt ca tot intram oficial in "luna cadourilor", am in saculetul meu un mic cadou.

300 lei 2h masaj relaxare somatic si erotic

200 lei 1h masaj roci vulcanice si erotic

200 lei 1h masaj relax somatic si erotic.

La multi ani sarbatoritilor!

Partajează acest post

Link spre post

Salut!Mai stie cineva ceva de nimenieu,ca nu mai dau de ea!Hai ms si sa aveti ciocane tari!!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.