Jump to content
obiektiv

constanta -MIHAELA 31 - 0764125915

Recommended Posts

Salutare confrati futaciosi!

Ma chinuiam de ceva vreme sa ajung la doamna, dar de fiecare data nu ne-am potrivit cu programul! Iaca astazi, mi-a suras norocul si am ajuns sa ma intersectez cu doamna Mihaela!

Deci...Mihaela care este ea!!! Ceva milf, avantajata clar de poze, dar nu asta conteaza! Conteaza ca-i place sa se futa si o face tare bine!

Este colega de apartament cu inca o dameza, s-a prezentat dar sincer, n-am retinut numele. Apartament curat cu 2 camere, undeva in zona Cuget Liber. Prosoape curate si baia curata. Venisem dusat de-acasa, asa c-am folosit baia doar ca sa ma spal pe maini si sa dau calul la apa! Prezervative Durex, un mare plus din partea mea!  :bigwink:

Actiunea...smecherie mare! Face un oral de milioane, cu deep si atentie la tot ce trebuie! Normalul, lady on top, nu de alta dar fiind inca in recuperari, nu-mi pot permite sa fac prea mult efort!

Door to door, sa zic undeva putin peste 1 ora!

Notele de rigoare:

Apartament: 8 - nu foarte modern, dar curat. Nu ne-a deranjat nimeni pe perioada ostilitatilor!

Doamna: 7 - 8, plinuta, cu burtica, bruneta si cu piercing-ul aferent

Oral: 10 - beton

Normal - la fel de bun

GFE - 8, la prima vizita

De revenit, da, pentru amatorii de milf-uri si pentru cei care vor sa se futa bine de tot!

Numai bine si spor sa aveti!

Rog un admin s-o treaca la vizitate!  :thmbup:

• Upvote 9

Buna dimineața

Începând de astăzi pe lângă serviciile oferite (sex oral si normal) ofer si diverse fantezii ( dominare soft, penetrare, uro, footfetish, menage-a-trois). 

Ca si program de luni pana vineri în intervalul 8:30-16:00 cu posibilitate de prelungire în unele zile. 

Locatia este aceeași vis-a-vis de redacția ziarului Cuget Liber. 

Va pup si o zi frumoasă tuturor !

Acum 21 minute, Mihaela31 a spus:

Buna dimineața

Începând de astăzi pe lângă serviciile oferite (sex oral si normal) ofer si diverse fantezii ( dominare soft, penetrare, uro, footfetish, menage-a-trois). 

Ca si program de luni pana vineri în intervalul 8:30-16:00 cu posibilitate de prelungire în unele zile. 

Locatia este aceeași vis-a-vis de redacția ziarului Cuget Liber. 

Va pup si o zi frumoasă tuturor !

Si care ar fii pretul pentru astea?

Dacă serviciile includ sex oral,normal,dominare,penetrare(detin cătușe,bile anale ,vibrator) costa 150 lei finalizarea.

O finalizare sex oral si normal costa 80 lei.

O ora sex oral si normal costa 150 lei.

Acum 28 minute, Mihaela31 a spus:

Dacă serviciile includ sex oral,normal,dominare,penetrare(detin cătușe,bile anale ,vibrator) costa 150 lei finalizarea.

O finalizare sex oral si normal costa 80 lei.

O ora sex oral si normal costa 150 lei.

Eu stiu ca dominarea se taxeaza la ora,nu te supara..macar daca zici ca faci dominare,fa-o la ora :*

:)))

Prefer finalizarea si nu am precizat faptul ca în astfel de cazuri după cum bine sti dacă ai făcut, o finalizare poate sa dureze chiar si 30-40 minute. Din punctul meu de vedere este suficient ca si timp sa îl satisfac pe client si în același timp să mă simt si eu bine. Nu pot sa ma abțin, îmi place pula .

Am ajuns si Eu de 2 ori la aceasta doamna. Desi nu ne cunosteam,am vb pe watsapp ,am convenit de comun acord,ce si cum.Am ajuns in locatie,am intalnit o fata plinuta,dar draguta si sociabila,atenta cu clientul,ii place sa te faca sa te simti bine,sa mai revii.In licatie curatenie,10.Tipa pt mine este de 8,dar compenseaza prin gfe,e o fata cu care poti vb orice,fata care iti vine in ajutor la necaz,stie sa fie si discreta,media 9.

Tarif :150 lei,meritati.i-am sugerat sa ridice la 100 nr,ca asa e la moda,dar fata e multumita ca are Clienti fideli,stie ce vrea,e deschisa catre Client.

De revenit? Da,cu siguranta.ori de cate ori va fii nevoie

• Upvote 5