Sari la conținut

Postări Recomandate

Si mie mie indiferent ca progeam. Asteptam propuneri,dar tare mie ca se va ramane la stadiu doar de vorbe. In spatele calculatorului multi sunt viteji,dar daca ai pui sa faca ceva concret dispar :)

Partajează acest post

Link spre post

Hmmm....suna interesant ,eu a-s incerca ceva cu voi doua ,mai ales ca ne cunoastem si nu cred ca voi fi prea inhibat zic...hihihi,numa sa vreti

Partajează acest post

Link spre post

Hai, sa vedem cine baga :)

bag si ieu deci o blonda o roscata si o broneta oate sa fie si o negresa creata (chiar acolo adica) si o chizenoaica mica cu gura punga casa ii caut bijdoaka cu lanterna 

cred ca nustiu la uichendul de la sfarsitul saptamanii colega mea de camera e in citybrake la milanOO sa ia ridichi si masline asa ca pun camera la dispozitie am toate dotarile 

nu am beutura ca am vandut-o asa 'mi iau neste BeRe 

aaaa...

si nici femei nam

aduceti voi 

multumesc asemenea

Partajează acest post

Link spre post

dispus

incepand din uichendu de la sfarsitu saptamanii viitoare care urmeaza

de la mne avetiu un DA !

cala mine vorba e vorba nu fapta inscrieri aici casa nu se ma-i intaNple ca la sfarsitul lu martie cand sa inscris putini dar a participat multi deci Cum ar veni on line 

Partajează acest post

Link spre post

wichendul viitor pot sa va onorez cu prezenta si cu fapta asta numa daca ne punem de acord si vret io ma bag... :cool:

Partajează acest post

Link spre post

asa io nu stiu daca pot face fata la 2 oo, :biggrin2: nu am incercat niciodata....dar sunt curios :bigwink:

Las' ca d-aia vrem sa ne strangem, sa ne ajutam reciporc... -proc, adica :w00t1: . 

Partajează acest post

Link spre post

Pai ne bagam,sau cum se zice.NE AJUTAM :bigwink:  sau ramane doar la stadiul de propunere si cam atat.... :biggrin2:

Partajează acest post

Link spre post

pfffff DEEA ,cum ma prinzi cum ma ARTICULEZI am semnul  intrebarii LA TASTATURA dar are nervi nu rea sa raspunda :bigwink:

Partajează acest post

Link spre post

Scuze deea???si ca raspuns te bagi ??dar poate vb luni la tine.

Editat de Mario37gl

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.