Jump to content

Recommended Posts

Caut femei pentru sex in grup. Toate femeile sa apeleze la mine . Send nudes on PM. 

Salut, eu incerc de ceva timp asa ceva, dar slabe sperante. Dar nu numai femei, ci si cuplurile sunt bine venite. Poate gasim impreuna alte modalitati de a coopta ceva tipe/ cupluri. Poate vara asta ne facem de cap. ;)

Deja sunteti 3.Ce mai cautati,cat de mare sa fie grupul ? :)

Deja sunt 4, ca vreau si eu. Problema e ca nu gasim femei interesate. Cum dracu' de s-o putea cu zeci de parteneri in Cehia, in Ungaria, de Germania, Italia, Spania, Franta nu mai comentez ca ma apuca plansul, iar in Romania nu gasim de-un amarat de gangbang... In Germania au platit 2 tipe sa faca sex cu cat mai multi barbati (la Cologne), iar in Romania nu fac astea sex nici sa le platesti! Decat sa le iubesti si sa vrei sex (bleah, oribil! Toate sunt "serioase", nici prostituatele nu sunt "curve"... se simt chiar vinovate daca au un nenorocit de orgasm!), mai bine le bati - e mai familiar tratamentul pentru ele si se pare ca le aduce la un nivel de confort acceptabil!  :fyou1:

Io ma ofer ptr un sex in grup :) . Dar nu mai mult de 4 persoane,ca sa nu fie neplacerea sa se planga careva ca nu a primit atentia cuvenita :)

Edited by Tatiana

Si io ma ofer,dar sex in grup cu fete m01101.gif

Ca de baieti is satula! :)))

Hai deea noi 2 si 4 barbati care se ofera, sigur va iesi ceva frumos.

Si io ma ofer,dar sex in grup cu fete m01101.gif

Ca de baieti is satula! :)))

acu vin....bere....nebunatica mica...de cand asteptam sa spui asa ceva! :naughty: ...vine mamica sa te iubeasca olecutzica!....love you! :secret:

Voi sunteti una langa alta (Galati, Braila...), da' astia din restul tarii cam avem probleme sa ajungem p-acolo  :bwush: . 

vrajeala chinezeasca neica ..... nu va vaz eu adunati la o chestie de genul asta nici mort.  :24:

Eee nu..

Eu am facut m01101.gif..

Si as mai face daca ....dar cu niste barbati cu bun simt,delicati,frumusei..sharmantim01101.gif,si sa nu ne trateze ca pe niste ...gonflabile,ca sa nu zic altceva.m0102.gif

Eee nu..

Eu am facut m01101.gif..

Si as mai face daca ....dar cu niste barbati cu bun simt,delicati,frumusei..sharmantim01101.gif,si sa nu ne trateze ca pe niste ...gonflabile,ca sa nu zic altceva.m0102.gif

Sunt cel mai sarmant barbat din tara. Te astept la Bacau

delicati,frumusei..sharmanti

Am inteles aluzia, nu ma incadrez in fisa postului  :sad1: . 

Sigur vreti cu... "barbati"?! 

Bine..scoatem "delicati" din ecuatie..dar macar restul tre sa le indeplineasca!:)

Mie nu-mi plac badaranii..nah,n-am ce face!

Prefer sa o fac din placere..mai ales la o chestie din asta.

Stiu ca nu esti de acord cu mine..din ce am vazut pe aici,din exprimarile tale!:)