Jump to content
Skipper

Fantezie sexuala cu o ceapa

Recommended Posts

Nu e scris la misto, am asa o fantezie sexuala sa vad o fata care are o ceapa in gura si ii lacrimeaza ochii. Sau sa ii bag degetele de la picioare in gura.

Sau sa ii bag degetele de la picioare in gura.
degetele tale sau ale ei??

si mie imi place sa vad un barbat  in bucatarie ,mai ales cand taie ceapa si mai si plang de la ea..dar de aici pana la .....pffff e o cale cam lunga!

mda... subconstientul relevat din postarea de mai sus iti dezvaluie atitudinea fata de barbati - iti place sa ii vezi pe post de bebelusi cu degetele in gura si cu ochii inlacramati ... !

mda... subconstientul relevat din postarea de mai sus iti dezvaluie atitudinea fata de barbati - iti place sa ii vezi pe post de bebelusi cu degetele in gura si cu ochii inlacramati ... !

mie???????nuuu....sa mor  io...hmmmm :nasty:

masochistilor  care sunteti voi masochisti..pe persoana fizica!nu va e rusine...ati stricat si *topingul *asta....la bucatarie cu voi ..la curatat si la taiat ceapa...am zis..am zis..acum!

Vreau si io un baiat cu cercel in limba....

Sa-l vad cum manca ceapa.....sau vad io ce-i dau sa mance.m0111.gif

post-5274-0-40406700-1484649061.jpg

Recomand ronzdele de ceapa bine coapte impanate cu un scremusti dar atentie abia un sac de cieapa face cat.. o BeRe (cacalorii ma refer..) adik 

:biggrin2: 

cad.jpg

Recomand ronzdele de ceapa bine coapte impanate cu un scremusti dar atentie abia un sac de cieapa face cat.. o BeRe (cacalorii ma refer..) adik

:biggrin2:

Bun asa ! Cura de slabire cu ceapa!

CreÅŸte virilitatea

Secretul stă în stimularea circulaÅ£iei sangvine. Se poate folosi atât ceapă proaspătă, cât ÅŸi sub formă de infuzie. Se iau două-trei cepe potrivite ca mărime ÅŸi se taie mărunt. Se pun apoi în circa 400 ml de apă fierbinte ÅŸi se lasă la infuzat. Se beau câte 100 ml de infuzie, de trei ori pe zi. După o săptămână de tratament se observă o creÅŸtere a apetitului sexual, dar ÅŸi o rezistenÅ£ă mai mare în timpul actului sexual.

Io am o fantezie cu o varza da' nu stiu de care sa fie murata sau dulce

cu o muratura ..acra..nu vrei??????? :console: