Sari la conținut

Postări Recomandate

Multumesc pentru raspuns. Stiu ca depinde de om si de dispozitia ei din acea zi. Vroiam sa stiu, in eventualitatea in care toate planetele se aliniaza, pana unde poate merge permisivitatea ei- ce te lasa si ce nu te lasa sa faci.  Sper sa aflu de la cei care au vizitat-o. Am sa fac o recenzie dupa vizita la ea.

O zi buna! 

Partajează acest post

Link spre post

Ai sa afli raspunsul doar vizitand-o. Asteptam o eventuala recenzie daca o vizitezi dar inainte citeste si regulamentul. Merci anticipat si bafta

2 hours ago, xcoldplayx said:

Multumesc pentru raspuns. Stiu ca depinde de om si de dispozitia ei din acea zi. Vroiam sa stiu, in eventualitatea in care toate planetele se aliniaza, pana unde poate merge permisivitatea ei- ce te lasa si ce nu te lasa sa faci.  Sper sa aflu de la cei care au vizitat-o. Am sa fac o recenzie dupa vizita la ea.

O zi buna! 

Partajează acest post

Link spre post

fost de curand cu EVA , pt TIE AND TEASE...nu dezvolt acum, revin cu detalii,dar e de bine.......le are pe partea de dominare,aviz amatorilor...are experienta de cativa ani......recomand !

Partajează acest post

Link spre post

vizitat de curand pe LAURA

ASPECT : Frumusica, zvelta, toate "la locul lor"........9

MASAJ TIE AND TEASE  f bun, isi da silinta, se implica....accepta cunni....nu si sarut........9

per total o experienta placuta.....200 lei/ o ora

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

am fost de curand la Iulia, pt a treia oara.

Aspect: foarte draduta, subtirica, sanii medii

Masajul erotic bun,  cu o permisivitate medie. Accepta aingeri si pupaturi pe tot corpul, putin cunilingus. Fara sarut.

Finalizarea prin hand-job pe corpul ei.

Am citit "prin alte parti" ca face si simularea actului sexual prin diferite pozitii, sex intre sani(tits-fuck), finalizare pe sani si chiar si french kiss. Nu stiu cat  adevar este in toate astea, dar pareau recenzii pe bune si sustinute pe alocuri si de alti membrii. Probabil unora le permite mai mult decat clasicul masaj.( a nu se intelege sex).

De fiecare data am platit 200, nu am solicitat si restul. 

• Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

Vizitat pe NICOLLE

ASPECT : foate frumoasa, corp si el f ok........9,5

MASAJ SI ATITUDINE  f ok, foarte pro-client, dar foarte "profi ".....lucreaza si in "afara ", destul de mult, si deja a intrat in rutina nitel......accepta cunni......fara FK sau alte artificii     8,5

per total; nimic special de reprosat    

o ora de masaj/200 lei     

(desi sambata e 180, nu a dat senzatia ca ar vrea sa dea rest, nu era nici problema,oricum )

Editat de kristi2222
  • Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - FANTASY MASSAGE 0731959382 Zona Calea Floreasca - Stadionul Dinamo ca si punct de reper de la Stadionul Dinamo mergand spre Piata Floreasca , pe partea dreapta se afla o viluta ..... . Vizita a avut loc luna trecuta  si am beneficiat de MASAJ Ready to go . Domnisoara aleasa fiind Adela , consider ca am facut alegerea corecta . 

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu , nu am incercat sa vad daca raspund si pe whatsup, poate data viitoare .

Locatie : 10/10 : Am vazut receptia , camera de tortura si baia adiacenta ( plus logic intrarea ) dar mie personal imi suna bine, arata a salon de masaj adevarat , am fost in alta camera , deci alta baie , very nice amenajat totul, nu am ce sa le reprosez si sunt destul de carcotas din fire .

Program de lucru : Este postat de mine acum, dar il mentionez si aici - De luni pana vineri de la 12:00 pana la 22:00 , Sambata de la 12:00 pana la 20:00.

Aspect Adela : 8.50 : Adela se spune ca ar avea in jur de 30 de ani , nu pot sa contest acest lucru .... am scazut nota din cauza faptului ca sanii ei sunt destul de lasati , dar va spun sincer ca Adela compenseaza la alte capitole , chiar m-a surprins placut .

Igiena : 10/10 : a fetei si a locatiei camera de tortura este frumoasa, dotata cu cele necesare ,prosoape curate si de calitate. Nu am ce sa reprosez , inainte de masaj, am facut dusuletul , amandoi ( ea era deja fresh ... ) , dar fiecare separat .P.S. Am fost in camera aceea frumoasa care mie imi place .... cea cu bara de striptease si cu cabina de dus in camera .... very nice .

GFE Adela : 9.00  :  Pentru prima intalnire eu zic ca a fost foarte bine .... vor urma si altele in viitorul apropiat .

Masaj relaxare Adela : 9.00 :  Pot sa va spun ca are o tehnica foarte buna .... stilul ei este unul nou pentru mine .... ceea ce este super interesant .... avand in vedere ca am destula experienta in ale masajului ..... cred ca sunt un vizitator de saloane de masaj erotic de mai mult de 7 ani ( cine mai stie cu exactitate ..... ) , iar tehnica ei este ceva nou, revolutionar .

Masaj erotic Adela : 9.50 : Vreau sa va spun doar atat .... aceasta domnisoara m-a fascinat intr-un mod inexplicabil si in acelasi timp mi-a creat niste senzatii tari romanesti ( ca sa glumim si noi putin .... hihi ) .

Cadoul :  100 RON / aprox 30 de minute incall ora , am optat pentru Masaj erotic ready to go cu promotia zilei de sambata , un pret super ok . Masajul  erotic˜ready to go™ va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.

Raport calitate / pret : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun , a reusit sa ma impresioneze ( toate cele 5 fete vizitate de mine so far au reusit acest lucru in felul lor ) , deci ceea ce face face cu simt de raspundere .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon , sa studiati pozele domnisoarelor , In acest moment sunt 6 fete ( cu poze pe site ) , sambata de obicei sunt 3, 4 , 5 fete din care se poate alege .... . Avand in vedere ca s-au mutat in zona mea de confort pot sa va spun sincer ca este un salon la care voi reveni cu cea mai mare placere .... mai sunt cateva fete de studiat .... dar voi reveni si la ele ( Iulia , Larisa , Adela , ca Roxy nu mai este la ei .... din pacate ) .... intr-un viitor apropiat . 

Prezentarea naratiunii pe scurt : 

Stau si ma gandesc ce as mai putea eu sa va spun .... salonul este super ok, este in zona mea de confort , fetele sunt super amabile si chiar stiu sa faca un masaj a la carte ..... voi reveni cu cea mai mare placere de fiecare data , cu siguranta luna aceasta le voi mai face o vizita .

Trebuie sa fiu sincer si sa recunosc ca toate fetele pe care le-am vizitat la acest salon m-au facut sa ma simt foarte bine in compania lor , m-au surprins placut prin felul lor de a fi sau prin profesionalismulde care au dat dovada sau prin masajul de relaxare / erotic pe care l-au facut .... . Cu siguranta , persoana care se ocupa de angajari la ei este foarte riguroasa si chiar merita aplauze pentru munca depusa pana acum , sper ca si pe viitor sa aduca numai fete ca cele de pana acum .... . La cat de mult imi place masajul , recunosc ca m-as oferi voluntar pentru a le ajuta pe fetele noi sa invete sa faca masaj si pentru a le testa cunostiintele in domeniul masajului ..... .

Asa cum v-am spus , eu persoanl sunt foarte multumit de serviciile acestui salon si datorita raportului extraordinar de bun calitate / pret a devenit de ceva vreme salonul no one pentru mine, plus ca este in zona mea de confort , ceea ce ii confera o bila alba ( de bowling , adica din aceea mareeeee ) .... . Cine nu a vizitat acest salon sincer nu stie ce a pierdut ..... din pacate ..... asa ca sper sa va treziti odata ( glumesc ) .  

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.