Sari la conținut

Postări Recomandate

Multumesc pentru raspuns. Stiu ca depinde de om si de dispozitia ei din acea zi. Vroiam sa stiu, in eventualitatea in care toate planetele se aliniaza, pana unde poate merge permisivitatea ei- ce te lasa si ce nu te lasa sa faci.  Sper sa aflu de la cei care au vizitat-o. Am sa fac o recenzie dupa vizita la ea.

O zi buna! 

Partajează acest post

Link spre post

Ai sa afli raspunsul doar vizitand-o. Asteptam o eventuala recenzie daca o vizitezi dar inainte citeste si regulamentul. Merci anticipat si bafta

2 hours ago, xcoldplayx said:

Multumesc pentru raspuns. Stiu ca depinde de om si de dispozitia ei din acea zi. Vroiam sa stiu, in eventualitatea in care toate planetele se aliniaza, pana unde poate merge permisivitatea ei- ce te lasa si ce nu te lasa sa faci.  Sper sa aflu de la cei care au vizitat-o. Am sa fac o recenzie dupa vizita la ea.

O zi buna! 

Partajează acest post

Link spre post

fost de curand cu EVA , pt TIE AND TEASE...nu dezvolt acum, revin cu detalii,dar e de bine.......le are pe partea de dominare,aviz amatorilor...are experienta de cativa ani......recomand !

Partajează acest post

Link spre post

vizitat de curand pe LAURA

ASPECT : Frumusica, zvelta, toate "la locul lor"........9

MASAJ TIE AND TEASE  f bun, isi da silinta, se implica....accepta cunni....nu si sarut........9

per total o experienta placuta.....200 lei/ o ora

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

am fost de curand la Iulia, pt a treia oara.

Aspect: foarte draduta, subtirica, sanii medii

Masajul erotic bun,  cu o permisivitate medie. Accepta aingeri si pupaturi pe tot corpul, putin cunilingus. Fara sarut.

Finalizarea prin hand-job pe corpul ei.

Am citit "prin alte parti" ca face si simularea actului sexual prin diferite pozitii, sex intre sani(tits-fuck), finalizare pe sani si chiar si french kiss. Nu stiu cat  adevar este in toate astea, dar pareau recenzii pe bune si sustinute pe alocuri si de alti membrii. Probabil unora le permite mai mult decat clasicul masaj.( a nu se intelege sex).

De fiecare data am platit 200, nu am solicitat si restul. 

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Vizitat pe NICOLLE

ASPECT : foate frumoasa, corp si el f ok........9,5

MASAJ SI ATITUDINE  f ok, foarte pro-client, dar foarte "profi ".....lucreaza si in "afara ", destul de mult, si deja a intrat in rutina nitel......accepta cunni......fara FK sau alte artificii     8,5

per total; nimic special de reprosat    

o ora de masaj/200 lei     

(desi sambata e 180, nu a dat senzatia ca ar vrea sa dea rest, nu era nici problema,oricum )

Editat de kristi2222
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.