Sari la conținut

Postări Recomandate

fost si eu de curand.

LOCATIE : o vila f cocheta pe iACOB nEGRUZZI.,Langa Gara de N

AM INTRAT cu Delia.

ASPECT :  sUBTIRICA, DRAGUTA,Nu  fotomodel dar f ok  

MASAJ :  bun. nu memorabil,dar bun. mai are cate ceva de pefectionat pe ici,pe colo,dar e in regula.    9

nu ne a grabit nimeni, n au fost batai in usa,etc

o experienta placuta. 

120 lei /masaj body si erotic-30 minute

• Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

@kristi, din cate vad eu e prima interventie, recenzie, facuta pe acest forum, despre acest salon uleios.

Multumiri, si felicitari pentru ca ai "spart gheata".

Dar ... lipsesc o sumedenie de amanunte.

Ca de par die iexamplu:

-Fata: aspect, succinta descriere, nota ta (subiectiva, evident);

-Ceva despre colegele fetei, daca le-ai vazut prin peisaj;

-Etc., hai ca esti vechi si cunosti ce-i intereseaza pe amatorii de astfel de delicii.

SPOR!

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

LOCATIA : Vila cu un etaj, mare, eleganta, totul cochet, f curat.

masajul e facut pe un pat propriu-zis, nu pe celebra saltea

n am fost atent la locurile de parcare

Esti intampinat de receptionera, care nu face altceva

(doar atat: receptie).    api condus la camera.    primesti bon fiscal.

Delia : pt amatorii de skinny e ideala . pe toace sigur sucesti gatul dupa ea, fara toace e o fata draguta, subtirica. sani potriviti, fund frumusel. ceva tatuaje pe corp. blonduta .

Msajul e OK, Foloseste sani,fese, etc, evita sa transforme experienta in vreun hand job  anost.    n am incercat cunni, a fost prime intalnire .

e vorbareata, prietenoasa,  mai are ceva tehnici de erotism/senzualitate de  invatat....

la sfarsit  m a  condus  receptionera la iesire si m a intrebat daca a fost ok.

au si varianta TIE AND TEASE , pt cei mai kinky(un soi de dominare soft, in care esti legat de pat si maseuza isi face  mendrele cu tine )

mai jos un link cartre  site ul lor :

http://www.fantasymasaj.ro/

cred ca vor ajunge in curand sa concureze Amazonia.

Editat de kristi2222
  • Upvote 10

Partajează acest post

Link spre post

am revizitat salonul si am ales varianta TIE &TEASE cu Monica.

am avut parte de una din cele mai bune experiente in  gama masajului erotic !

MONICA :Blonda, frumusica, cu un corp sexy, f bine proportionata, piele fina,.        10

ATITUDINE SI MASAJ: totul la superlativ !                                                                      10

Asteptati, probabil ,detalii in ceeea ce priveste desfasurarea "actiunii". Nu vi le voi oferi. V as strica placerea de a decoperi singuri.

200 lei-MASAJ TIE AND TEASE.

Recomand.

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

Dintre maseuzele care apar pe fantasymasaj.ro (Larisa, Irina, Nicole, Iris), am avut ocazia să le cunosc doar pe ultimele trei.

Irina, roÅŸcata, mi-a părut că nu este aÅŸa distantă ca celelalte două fete, astfel pot confirma că este o fire mai caldă, aÅŸa cum e descrisă pe pagina salonului. Este frumoasă ÅŸi la corp (e suplă, are o poponeaÅ£ă superbă) ÅŸi la faÅ£ă. La capitolul igienă nu am ce să-i reproÅŸez. A avut o atitudine bună faÅ£ă de mine. E mai vorbăreaÅ£ă decât sunt eu, dar nu s-a supărat dacă nu am comunicat cu ea prea mult :)

Nicole, blonda, este o fată foarte frumoasă, delicată, pe gustul meu. A fost atentă la preferinÅ£ele mele când mi-a făcut masaj, e cea mai bună dintre cele trei. În schimb, nu este prea permisivă :(  Dar celelalte fete nici la nivelul ei nu au fost  :no: La capitolul igienă nu am ce să-i reproÅŸez.

Iris, ÅŸatena, are o siluetă frumoasă, fiind subÅ£irică ÅŸi înaltă. FaÅ£ă de celelalte fete mi s-a părut cel mai puÅ£in prietenoasă, nu m-a deranjat cu nimic, dar nici nu a reuÅŸit să mă impresioneze prin vreun gest, poate nu a încercat :) 

Salonul are camerele ok, spaÅ£ioase, sunt asigurate pentru clienÅ£i prosoape curate ÅŸi papuci de unică folosinÅ£ă. Ora plătită a început când am intrat cu fata în cameră după ce am făcut duÅŸ, deci nu am niciun motiv de nemulÅ£umire din acest punct de vedere.

Eu am încercat doar masaj erotic, nu am experimentat masaj tie and tease sau masaj fantasy.

Concluzia mea este că salonul are... mai multe plusuri decât minusuri:  :thmbup:  atmosferă civilizată, discreÅ£ie, curăÅ£enie, fete frumoase, timpul pentru masaj respectat, fetele nu sunt arogante, fetele poate că nu sunt prea permisive dar nu cer bani în plus pentru ceea ce acceptă /  :thumbdown:  fetele au GFE la nivel mic; ele nu m-au impresionat la capitolul erotism .

• Upvote 7

Partajează acest post

Link spre post

Cu câteva zile în urmă am intrat la masaj cu o fată pe care nu o mai întâlnisem la Fantasy - Claudia. Nu ÅŸtiu la ce salon a mai lucrat. Nu e slim ca celelate fete de acolo ÅŸi are tenul mai închis. DeÅŸi e tot o puÅŸtoaică, mi-a părut foarte versată, nu aÅŸtepta instrucÅ£iuni de la mine, avea ea iniÅ£iativă ÅŸi ÅŸtia ce să facă, nu m-am plictisit deloc. La capitolul GFE a fost ok. Spre deosebire de celelalte fete de la salon mi s-a părut plină de viaÅ£ă. Fără să facă gesturi prea îndrăzneÅ£e a reuÅŸit să mă facă să mă simt foarte bine datorită atitudinii ei. Åži are ea un farmec aparte   :happy:

:s-sault:  :s-sault: Dau nota +9 experienÅ£ei avute, mi-ar plăcea să am ocazia să o regăsesc la salon. :s-sault:  :s-sault:

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

AM INTRAT CU    IRINA

Am  ales varianta  TIE AND TEASE

IRINA : F.draguta,  nu manechin ( ceva  carnita pe coapse, in plus,), piele fina, destul de bine proportionata                                                                                      8

MASAJ : f bun, incitant si excitant, , cu cunni acceptat (sub forma de facesiting ).....fara graba totul, o "joaca " placuta . fara sarut.                                                  9,5

ATITUDINE PER TOTAL :   nimic de reprosat, f. ok, pro-client, nivel bun de erotism.

minusuri :  bara speciala pt TIE AND TEASE....e rupta ! pai....am improvizat noi ceva,dar nu merge asa....

180 lei/ora -sambata

recomand salonul si pe Irina

Editat de kristi2222
  • Upvote 7

Partajează acest post

Link spre post

Am fost cu una din fetele noi: Katy, mai exact. O blondina slim, cu parul lung si cu sani frumosi. 

Locatia e ok, par sa fie si locuri de parcare dar eu am fost cu taxiul. Baia curata, papuci si prosoape curate si uscate. Am ales varianta de masaj erotic de o ora. 

Masajul de relaxare a fost ok dar putin cam soft pentru mine. Partea erotica a fost incitanta, s-a frecat cu tot corpul, nu doar o laba uleioasa. A incercat si un footjob dar se vede ca mai are si aici de lucru. Asta e, gargaunii mei. Am finalizat intr-un fel de 69. 

Note:

Locatia: 9, curata, tot ce trebuie. Daca aveau si un jacuzzyin oferta, deveneam client si mai fidel.

Fata: 8. Slim, draguta, atenta.

GFE: nu pentru asta am mers dar fata e ok. Permite si atingeri discrete si cel putin pe mine nu m-a futut la cap sa las bacsis. 

Igiana: 10 - nimic suspect

Masaj relaxare: 8 - poate daca era mai cu simt de raspundere...

Masaj erotic: 8.5 - priveliste faina, si-a dat silinta. 

Scor: 180 ora

Editat de Indubitabil
  • Upvote 10

Partajează acest post

Link spre post

Buna seara , dragi colegi, dupa cum puteti observa pe site-ul lor s-au mutat , zona locatiei fiind Calea Floreasca .... apropape de stadionul Dinamo . Voi reveni cu informatii dupa ce le voi face o vizita oficiala ... etse in plan de ceva vreme . 

Strada Calea Floreasca , Nr. 44 , Sector 2 , Bucuresti . 

icn-address.png icn-address.png Strada Calea Floreasca 44, București, RomaniaStrada Calea Floreasca 44, București, Romania

INFORMATII CONTACT

icn-phone.png (+4)0731.959.382

icn-email.png fantasymasaj@yahoo.com

icn-address.png Strada Calea Floreasca 44, București, Romania

icn-address.png Strada Calea Floreasca 44, București, Romania

Editat de Legolasfostulfotbalist16
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - FANTASY MASSAGE 0731959382 â€“ Zona Calea Floreasca - Stadionul Dinamo – ca si punct de reper de la Stadionul Dinamo mergand spre Piata Floreasca , pe partea dreapta se afla o viluta ..... . Vila are 4 sau 5 camere ... deci este destul de spatioasa si amenajata in asa fel incat sa nu te intalnesti cu un alt client .... pe parcurs . Vizita a avut loc in aceasta sambata si am beneficiat de promotia de weekend . 

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu , nu am incercat sa vad daca raspund si pe whatsup, poate data viitoare .

Locatie : 10/10 : Am vazut doar camera de tortura si baia adiacenta ( plus logic intrarea .... ) dar mie personal imi suna bine .... arata a salon de masaj adevarat .... cabina de dus arata foarte bine , nu am ce sa le reprosez si sunt destul de carcotas din fire .

Program de lucru : Este postat de mine acum, dar il mentionez si aici - De luni pana vineri de la 12:00 pana la 22:00 , Sambata de la 12:00 pana la 20:00.

Aspect Iulia : 9/10 : Iulia este o domnisoara foarte frageda in varsta de 22 de primaveri , este o domnisoara care stie sa se faca placuta din prima privire , este usor timida lucru pentru care are o bila alba din partea mea , stie ea de ce . Este blondina, extra slim fit .... eu am zis ca are maxim 40 de kg .... ea spune un pic mai multe ..... sanisori foarte mici , dar care raspund foarte bine la stimuli .... . Va spun sncer ca m-a fascinat de la prima privire – desi era imbracata intr-un ceva alb total cu niste toculete ..... uitaseminaltime undeva 1.65 – 1.67 , ochisori caprui spre maronii ( cafenii ) – very nice .... o dulceata de fata per ansamblu .

Igiena : 10/10 : a fetei si a locatiei … camera de tortura este frumoasa, dotata cu cele necesare ,

prosoape curate si de calitate. Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , amandoi ( ea era deja fresh ... ) , dar fiecare separat .

GFE Iulia : 9.5/10 :  Avand in vedere ca a fost doar prima intalnire … destul de bine, … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata wow , merita sa ii faceti o vizita . Mie mi-a facut o impresie tare buna …. si voi reveni in viitorul apropiat pentru a-mi face o idee mai in detaliu .

Masaj de relaxare Iulia : 9.5/10 :  Masajul este mai bun decat foarte bun , iti maseaza fiecare particica a corpului , este exact ceea ce aveam nevoie , chiar m-a facut sa fiu total relaxat , stie ea ce face… si este doar la inceput , din punctul meu de vedere , va avea o “ cariera “ foarte impresionanta in acest domeniu daca se tine de treaba .

Masaj erotic Iulia : 9.5/10 Masajul este foarte interesant , ma bucur ca m-am lasat pe manutele ei ... ii place sa te zapaceasca ( in sensul bun al cuvantului ) si cu siguranta voi reveni pentru ca in aceasta perioada am mare nevoie de relaxare , iar Iulia stie exact de ceea ce am eu nevoie ina cest moment .... a fost o comunicare verbala si non verbala foarte buna – mai ales ca era prima vizita la ea .

Cadoul :  140 RON / aprox 60 de minute incall ora , am optat pentru un masaj erotic nud la promotia zilei de sambata , un pret super ok . Alte oferte de weekend si nu numai puteti observa in postarea alaturata recenziei mele ... .

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – mai ales ca este destul de noua in aceasta meserie si a reusit sa ma impresioneze , deci ceea ce face face cu simt de raspundere , eu din fire sunt un pic mai carcotas , dar nu am ce sa ii reprosez .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. In acest moment sunt 5 fete ( cu poze pe site ) – sambata erau 3 din care se putea alege .... . Avand in vedere ca s-au mutat in zona mea de confort pot sa va spun sincer ca este un salon la care voi reveni cu cea mai mare placere .... mai sunt cateva fete de studiat .... dar voi reveni si la Iulia .... intr-un viitor apropiat .

Prezentarea naratiunii pe scurt :

Acest salon mi-a facut de ceva vreme cu ochiul, doar ca din mai multe motive nu am ajuns la ei – unul fiind zona in care se aflau – destulde departe de zona mea de activitate si de confort . Mi-am pus in cap sa le fac o vizita , am sunat ( dupa ce am studiat pe site pozele fetelor ) si am discutat putin sa vad ce fete ar fi libere .... eu avand 2 fete incap .... Iulia a fost norocoasa .zilei ... .

Stiind zona si chiar si locatia – google maps .... am ajuns foarte usor la locatie . Am fost intampinat si condus in camera de tortura de catre receptionera salonului .... am fost servit cu un suc .... chiar de catre iulia , am discutat putin cu ea , apoi tzup la dush . Dupa dush .... atmosfera a devenit una de basm si totul a fost de la wow in sus .

Mai multe nu va pot povesti, va spun doar ca recomand cu caldura celor care vor un masaj in adevaraul sens al cuvantului .... in acest moment stiu eu doar 3 saloane de masaj erotic in care se face cu adevarat masaj erotic .... si stiu destul de multe saloane din Bucuresti . 

Site-ul salonului este acesta  http://www.fantasymasaj.ro/

Mai jos aveti cateva oferte ale zilei de sambata Fiecare Sambata este speciala la Fantasy!

Va oferim un pret mai bun la urmatoarele tipuri de masaj:
1. Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 140 RON in loc de 180 RON.
2. Masajul erotic ‘ready to go’ va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.
3. Masajul Tie and Tease va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.
4. Masajul Fantasy va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

Card de fidelitate
Incepand cu data de 1 Martie, initiem un program de fidelizare al clientilor nostri astfel incat la 4 vizite in salon in decursul unei luni calendaristice, a 5-a vizita este gratuita.

Petreci mai mult timp in compania domnisoarelor noastre si platesti mai putin!
Sedinta de doua ore de masaj la pret de 300 RON, in loc de 360 RON!

Programul nostru este
De luni pana vineri de la 12:00 pana la 22:00
Sambata de la 12:00 pana la 20:00

Aveti de ales din mai multe tipuri de masaj .... dupa cum puteti observa aici .... .

MASAJ EROTIC NUD

Sedinta de masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic cu o maseuza nud. Placerea si relaxarea absoluta îti vor fi oferite de trupul nud al maseuzei, într-o îmbinare armonioasa de senzatii intense! In cadrul sedintei de masaj erotic nud sunt permise atingeri senzuale si mangaieri, ajungandu-se la finalizare prin tehnici ale masajului erotic. Fara graba si atente la preferintele clientului, maseuzele noastre iti vor oferi cele mai bune motive sa revii la Fantasy Masaj erotic Bucuresti.

MASAJ EROTIC CU DOUA MASEUZE

Diversitate pentru pretentiosi. Alege experienta cu doua domnisoare care te vor rasfata cu atingeri fierbinti si mângâieri provocatoare!Experimenteaza senzualitatea într-un ritual erotic cu senzatii de doua ori mai intense si mai incitante! Masajul erotic dublu este un amestec de pasiune si relaxare, doua maseuze atingandu-te in cele mai senzuale moduri astfel incat sa te bucuri de placeri intense.

MASAJ EROTIC YONI

Iti place sa detii controlul? Prin acest tip de masaj, rolurile se schimba iar tu vei avea ocazia sa exersezi tehnici ale masajului atat de relaxare cat si erotic pe o fata nud. O experienta noua, plina de senzualitate si erotism.

MASAJ EROTIC PENTRU CUPLURI

Daca alegi sa iesi din rutina si sa împarti placerea masajului erotic în doi, ai ocazia de a alege o experienta cu una sau cu doua maseuze pentru tine si pentru partenera ta. Tehnici relaxante ale masajului de relaxare combinate cu atingeri senzuale, culminând cu incitarea zonelor erogene, trezind dorinta si pasiunea fiecaruia dintre voi.

MASAJ DE RELAXARE

Scapa de stres si oboseala cu o sedinta de masaj de relaxare alaturi de o maseuza topless. Fantasy Masaj erotic Bucuresti este unic datorită relaxării, răsfăÅ£ului ÅŸi bunei dispoziÅ£ii pe care le oferim tuturor clienÅ£ilor noÅŸtri in cadrul unei sedinte de masaj de relaxare. Profesionalismul personalului se transpune în calitatea masajului de relaxare pe care va asteptam să il descoperiți.

DEPLASARI LA HOTEL

Fantasy Erotic Masaj Bucuresti organizeaza deplasari la hoteluri din Bucuresti, cu una sau mai multe domnisoare, care îti pot oferi un masaj erotic profesionist si de calitate, în întimitatea spatiului tau personal. Te asteptam insa intai la noi, la Fantasy masaj erotic Bucuresti.

MASAJ TIE AND TEASE

Fanteziile sunt cu tine mereu, jucandu-te cu realitatea pe care o percepi zi de zi, soptindu-ti idei nebunatice, aratandu-ti filme in care protagonistul esti chiar TU. Daca una din fanteziile tale este sa fii legat sau iti doresti sa simti ca nu poti scapa din placerea nebuna oferita de „arestul la patâ€, noi iti propunem urmatorul joc erotic: Te vei lasa complet pe mana unei femei seducatoare, al carei unic scop este sa iti ofere placere. Doua esarfe din matase fina sau niste catuse metalice ori din piele, dupa care urmeaza sa fii legat la ochi astfel incat iti vor fi stimulate toate simturile. Acum distractia poate sa inceapa! Nu trebuie sa iti faci probleme in ceea ce priveste siguranta si confortul. Vei avea in prealabil o discutie cu maseuza noastra pentru a stabili exact ce vrei sa experimentezi in cadrul sendintei de masaj si ce limite vrei sa iti fie respectate.

MASAJ FANTASY

Ce poate fi mai incitant decat sa vezi o femeie dansand lasciv si unduindu-si corpul in miscari senzuale menite sa iti stimuleze toate simturile inainte sa te lasi prada celui mai excitant masaj erotic. Suntem pregatiti sa iti indeplinim cele mai ascunse fantezii in timpul sedintei de masaj, asa ca nu ezita sa incerci un masaj special - Masajul Fantasy.

MASAJ FANTASY DUBLU

Atmosfera fierbinte cu doua femei frumoase: o singura locatie, o singura camera, fanteziile unui singur barbat si doua maseuze pregatite sa le indeplineasca. Dorinta arzatoare a fiecarui barbat de a savura miscarile senzuale a doua fete jucause si dornice sa il aduca la extaz poate deveni realitate prin Masajul Fantasy.

:clap3:   :thmbup:   :eek:   :pepsi:   :hat:   :gathering:   :popcom:   :groupwave: 

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

Sigur că era inevitabilă o vizită pentru o fată simpatică ÅŸi slim (voi pune o poză de pe fantasymasaj.ro mai jos ca să mă credeÅ£i :) ), să vă spun care este fata de la Fantasy Masaj: Iulia, care este într-adevăr o dulceaÅ£ă de fată, aÅŸa cum a fost caracterizată în recenzia de mai sus.

Iulia oferă GFE la nivel înalt, aÅŸa că m-am simÅ£it excelent, sincer nu cred că pot uita prea uÅŸor ora petrecută alături de ea :) . Fata era perfect epilată, aÅŸa că era tocmai bună de mângâiat ÅŸi pupat pe tot corpul. Note: GFE +9, aspect +9, igienă 10.

AÅŸa cum este obiceiul la Fantasy, am primit papuci de unică folosinÅ£ă ÅŸi prosop curat pentru duÅŸ. Camera în care s-a desfăÅŸurat acÅ£iunea este spaÅ£ioasă ÅŸi amenajată frumos.

:s-sault:   :s-sault: Dau nota +9 experienÅ£ei avute.  :s-sault:   :s-sault:

post-151-0-79763400-1505320509.jpg

post-151-0-34968100-1505320426.jpg

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

FOST DE CURAND CU ROXY

Am cerut TIE AND TEASE

Superexperienta!

e una din putinele care stiu sa ofere o ora de dominare soft asa cum trebuie

ROXY : ASPECT cam de 8....depinde de gusturi,nu e chiar skinny....genul "bulanoasa"...dar sani superbi si carne destul de tare...      8

ATITUDINE,PRESTATIE 10    F INCITANT, II PLACE FACE, ARE EXPERIENTA

200 LEI O ORA DE TIE AND TEASE (MASAJ CU DOMINARE)

RECOMAND

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - FANTASY MASSAGE 0731959382 â€“ Zona Calea Floreasca - Stadionul Dinamo – ca si punct de reper de la Stadionul Dinamo mergand spre Piata Floreasca , pe partea dreapta se afla o viluta ..... . Vila are 4 sau 5 camere ... deci este destul de spatioasa si amenajata in asa fel incat sa nu te intalnesti cu un alt client .... pe parcurs . Vizita a avut loc sambata trecuta si am beneficiat de promotia de weekend . Domnisoara aleasa fiind Larisa ... o alegere foarte inspirata . 

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu , nu am incercat sa vad daca raspund si pe whatsup, poate data viitoare .

Locatie : 10/10 : Am vazut receptia , camera de tortura si baia adiacenta ( plus logic intrarea .... ) dar mie personal imi suna bine .... arata a salon de masaj adevarat .... am fost in alta camera , deci alta baie ... very nice amenajat totul, nu am ce sa le reprosez si sunt destul de carcotas din fire .

Program de lucru : Este postat de mine acum, dar il mentionez si aici - De luni pana vineri de la 12:00 pana la 22:00 , Sambata de la 12:00 pana la 20:00.

Aspect Larisa : 9/10 : Larisa este si ea tot o domnisoara frageda ( 24 de primaveri declarate pe site-ul lor ) , este o aparitie foarte interesanta , mie personal mi-a placut .... este o bruneta din cauza careia ( cacofonie intentionata ) as cam ajunge pe mana doctorilor , sa imi puna cineva gatul la loc ( smileyface ) . Detalii legate de ea aveti si pe site .... LARISA inaltime: 168 cm, greutate: 57 kg, ani: 24 , ce sa va mai spun .... sanisorii sunt foarte jucausi , dornici sa fie alintati , are un funduletz .... mama mama .... . Ochisorii sunt cu mai multe nuante .... depinde de cine si cum ii priveste ( glumesc ) , parul este lung si very nice .... slim fit .... per ansamblu very nice .

Igiena : 10/10 : a fetei si a locatiei … camera de tortura este frumoasa, dotata cu cele necesare ,prosoape curate si de calitate. Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , amandoi ( ea era deja fresh ... ) , dar fiecare separat .

GFE Larisa : 8.5 la inceputul intalnirii , undeva la 9.5 spre mijlocul ei /10 :  Avand in vedere ca a fost doar prima intalnire … bine spre foarte bine, … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata wow , merita sa ii faceti o vizita . Mie mi-a facut o impresie tare buna …. si voi reveni in viitorul apropiat pentru a-mi face o idee mai in detaliu – am nevoie si de o a doua opinie .

Masaj de relaxare Larisa : 9.5/10 :  Masajul este foarte bun , iti maseaza fiecare particica a corpului , este exact ceea ce aveam nevoie , chiar m-a facut sa fiu total relaxat , stie ea ce face… si este doar la inceput , din punctul meu de vedere , va avea o “ cariera “ foarte impresionanta in acest domeniu daca se tine de treaba , se vede ca ii place ceea ce face .

Masaj erotic Larisa : 9.5- 9.75 ( daca se poate , ca sa nu fie 10 din prima .... , dar se apropie ) /10 Masajul este foarte interesant , ma bucur ca m-am lasat pe manutele ei ... sincer la partea aceasta s-a aprins un beculet pe undeva care a facut ca intalnirea sa fie mai wow decat ma puteam astepta .... – voi reveni in viitorul apropiat si mai mult ca sigur voi testa si un alt tip de masaj .... sa vedem .

Cadoul :  140 RON / aprox 60 de minute incall ora , am optat pentru un masaj erotic nud la promotia zilei de sambata , un pret super ok . Alte oferte de weekend si nu numai puteti observa in postarea alaturata recenziei mele ( cea de dinainte ) . Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 140 RON in loc de 180 RON. ( pretul este cel pentru oferta de sambata ) .

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – a reusit sa ma impresioneze , deci ceea ce face face cu simt de raspundere , imi place foarte mult sa merg la masaj .... asa ca am ceva experienta in domeniu – deci nu ma las impresionat prea usor , eu din fire sunt un pic mai carcotas , dar nu am ce sa ii reprosez .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. In acest moment sunt 5 fete ( cu poze pe site ) – sambata erau 3 din care se putea alege .... . Avand in vedere ca s-au mutat in zona mea de confort pot sa va spun sincer ca este un salon la care voi reveni cu cea mai mare placere .... mai sunt cateva fete de studiat .... dar voi reveni si la ele ( Iulia si Larisa ) .... intr-un viitor apropiat .

Am numai cuvinte de lauda la adresa salonului si a fetelor , sunt deja la a doua vizita          si sunt super incantat , va urma si a treia vizita ... la care nu stiu inca sigur daca va fi          o domnisoara noua ( sunt sanse mari ... fiind a treia vizita ar trebui sa fie si o a treia            domnisoara daca mergem pe varianta logica .... ) , dar ma mai gandesc .

Eu sunt foarte multumit si voi reveni la ei cu prima ocazie pe care o voi avea ... .

Mai jos aveti detaliile legate de masajul de care am beneficiat weekendul trecut .

MASAJ EROTIC NUD

Sedinta de masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic cu o maseuza nud. Placerea si relaxarea absoluta îti vor fi oferite de trupul nud al maseuzei, într-o îmbinare armonioasa de senzatii intense! In cadrul sedintei de masaj erotic nud sunt permise atingeri senzuale si mangaieri, ajungandu-se la finalizare prin tehnici ale masajului erotic. Fara graba si atente la preferintele clientului, maseuzele noastre iti vor oferi cele mai bune motive sa revii la Fantasy Masaj erotic Bucuresti.

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Mai jos o sa aveti cateva detalii despre fete , cateva poze cu ele ca sa va faceti o idee .... si programul de lucru .

Site-ul salonului este acesta  http://www.fantasymasaj.ro/

Mai jos aveti cateva oferte ale zilei de sambata Fiecare Sambata este speciala la Fantasy!

1. Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 140 RON in loc de 180 RON.
2. Masajul erotic ‘ready to go’ va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.
3. Masajul Tie and Tease va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.
4. Masajul Fantasy va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

Daca nu stiati fetele sunt ( cele 5 care au poze pe site ) , am atasat si pozele aici ca sa le vedeti in toata splendoarea lor ... . 

LARISA inaltime: 168 cm, greutate: 57 kg, ani: 24 – bruneta very hot

DELIA inaltime: 163 cm, greutate: 45 kg, ani: 24 – bruneta , corp demential

ELA inaltime: 165 cm, greutate: 54 kg, ani: 22 – blondina slim fit

ROXY inaltime: 170 cm, greutate: 57 kg, ani: 26 – bruneta cu niste sani wow ( asa se vede in poze )

IULIA inaltime: 166 cm, greutate: 45 kg, ani: 22 – blondina very slim fit

Programul nostru este

De luni pana vineri de la 12:00 pana la 22:00
Sambata de la 12:00 pana la 20:00

post-30-0-55938100-1505497937.jpg

post-30-0-53616500-1505497949.jpg

post-30-0-81879200-1505497978.jpg

post-30-0-64603500-1505497989.jpg

post-30-0-82302600-1505498027.jpg

post-30-0-45209200-1505498038.jpg

post-30-0-20839200-1505498116.jpg

post-30-0-88321800-1505498124.jpg

post-30-0-76368500-1505498162.jpg

post-30-0-57977500-1505498172.jpg

• Upvote 7

Partajează acest post

Link spre post

Super-experienta avuta de curand cu IULIA

LOCATIA :  nu  insist, e totul ok, discret, f cochet

IULIA : O BLONDINA  FRUMOASA FOC, SEXY SI ZVELTA    10

MASAJ, ATITUDINE :  excelent ! pasionala, dulce,lipicioasa, receptiva,permisiva, lasciva, etc

masaj erotic f bun, si cel de relaxare la fel,erotism maxim tot timpul        10

140 lei / ora de masaj  (promotia de sambata )

Editat de kristi2222
  • Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

Poze noi salonul are ( asa ca si cadou de Mos Niculae / Mos Craciun ) , enjoy the pics .... me like , daca pot sa spun asa .... . 

P.S. Buna bara aceea de striptease ... Roxy stie ce sa faca cu ea ... voi reveni cu o recenzie .... care are legatura si cu bara de striptease ... in curand . 

Am vazut ca exista o domnisoara noua EVA ... pozele ei vor veni in curand ... nu sunt inca pe site ... !

post-30-0-88350600-1512772399.jpg

post-30-0-74101600-1512772467.jpg

post-30-0-36246300-1512772485.jpg

post-30-0-51613600-1512772542.jpg

post-30-0-26680800-1512772600.jpg

post-30-0-88699300-1512772617.jpg

post-30-0-93056400-1512772634.jpg

post-30-0-19700200-1512772645.jpg

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - FANTASY MASSAGE 0731959382 â€“ Zona Calea Floreasca - Stadionul Dinamo – ca si punct de reper de la Stadionul Dinamo mergand spre Piata Floreasca , pe partea dreapta se afla o viluta ..... . Vizita a avut loc in ultima sambata din noiembrie si am beneficiat de promotia de weekend – MASAJ Fantasy . Domnisoara aleasa fiind Roxy ... o alegere foarte inspirata

Locatie : 10/10 : Am vazut receptia , camera de tortura si baia adiacenta ( plus logic intrarea ) dar mie personal imi suna bine, arata a salon de masaj adevarat , am fost in alta camera , deci alta baie , very nice amenajat totul, nu am ce sa le reprosez si sunt destul de carcotas din fire .

Aspect Roxy : 9.5/10 : Roxy este si ea o domnisoara frageda ( 26 de primaveri declarate pe site-ul lor -eu ii dau maxim 24 cu indulgenta ! ) , este o aparitie foarte interesanta , mie personal mi-a placut .... este o bruneta foarte apetisanta care te-ar face sa intorci capul dupa ea pe strada , un trup de mama mama .... cu niste curbe foarte frumos conturate de zici ca le-am facut eu din lut . Are niste sanisori numai buni de smotocit ( siliconati , marimea fiind cea potrivita .... nu sunt prea mari, sunt chiar perfecti asa cum sunt ) . Tinutele pe care le poarta sunt foarte bine alese pentru a pune in evidenta anumite detalii . Are niste ochisori tare frumosi , cand o privesti te poti pierde in privirea ei ... deci sa fiti atenti .

Igiena : 10/10 : a fetei si a locatiei … camera de tortura este frumoasa, dotata cu cele necesare ,prosoape curate si de calitate. Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , amandoi ( ea era deja fresh ... ) , dar fiecare separat .

GFE Roxy : 9 la inceputul intalnirii , undeva la 9.75 spre mijlocul ei /10 :  Avand in vedere ca a fost doar prima intalnire … bine spre foarte bine, … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata wow , merita sa ii faceti o vizita . Mie mi-a facut o impresie tare buna …. si voi reveni in viitorul apropiat pentru a-mi face o idee mai in detaliu – am nevoie si de o a doua ( a treia , a patra , a cincea .... ca eu trebuie sa aprofundez bine ) opinie .

Fantasy Masaj Roxy : 9.5/10 :  Pot sa va spun doar ca am fost in camera aceea unde este si bara de striptease pe care Roxy a folosit-o foarte bine .... chiar stie ce face .... artificiile folosite chiar sunt interesante , stie foarte bine cum sa te zapaceasca ( in sensul bun al cuvantului )  

Masaj erotic Roxy : 9.5- 9.75 ( daca se poate , ca sa nu fie 10 din prima .... , dar se apropie ) /10 : Dupa partea de fantasy masaj , a urmat si masajul erotic ... logic . Masajul este foarte interesant , ma bucur ca m-am lasat pe manutele ei ... ca stie foarte bine sa le foloseasca .... atingerile ei sunt foarte fine si delicate si pot sa spun ca nu stiu cum face , dar te face sa te urci pe pereti de placere ... folosind tehnicile masajului

Cadoul :  180 RON / aprox 60 de minute incall ora , am optat pentru  Fantasy Masaj la promotia zilei de sambata , un pret super ok . Alte oferte de weekend si nu numai puteti observa in postarea alaturata recenziei mele ( cea de dinainte ) Masajul Fantasy va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – a reusit sa ma impresioneze ( toate cele 3 fete vizitate de mine so far au reusit acest lucru in felul lor ) , deci ceea ce face face cu simt de raspundere .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. In acest moment sunt 5 fete ( cu poze pe site ) – sambata de obicei sunt 3 fete din care se putea alege .... . Avand in vedere ca s-au mutat in zona mea de confort pot sa va spun sincer ca este un salon la care voi reveni cu cea mai mare placere .... mai sunt cateva fete de studiat .... dar voi reveni si la ele ( Iulia , Larisa si Roxy ) .... intr-un viitor apropiat .

Ce pot eu sa va spun , am fost de la inceput fascinat de pozele ei ... pana acum nu ne-am potrivit ca si program .... dar si cand am reusit sa ma programez ... inca ma mai felicit singur pentru alegerea facuta ... . Roxy de la prima privire te face sa te simti foarte bine in compania ei si in largul tau .... ceea ce recunosc ca șa mine este putin mai greu .

Zilele urmatoare o sa va povestesc si despre a doua vizita la Roxy ..... masaj standard .... dar executat foarte bine ca de obicei . In ianuarie si februarie mai am ceva de incercat ..... tot din ofertele salonului .... sa vedem acum cine va fi norocoasa .... tot ceva nou ...dar nu va spun inca despre ce este vorba .... de fapt sunt 2 lucruri pe care le mai am de incercat .... de studiat si aprofundat .... voi reveni cu informatii la timpul potrivit .

P.S. Niste mici detalii legate de ea de pe site-ul lor : ROXY inaltime: 170 cm, greutate: 57 kg, ani: 26 – bruneta cu niste sani wow ( dupa cum se vede si in poze )

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Guys , se pare ca Delia nu mai este la salon , iar in locul ei a aparut Eva .... despre care v-am spus intr-o postare anterioara .... mai jos aveti si poze cu Eva ( si cateva detalii despre ea ) , enjoy

EVA Photos inaltime: 160 cm, greutate: 54kg, ani: 28

O alta noutate ar mai fi aceasta de mai jos :

MASAJ CU COSTUMATII

Un masaj erotic combinat cu cele mai indraznete dorinte!Te-ai saturat de un masaj normal? Vrei sa experimentezi ceva iesit din comun? Camerele din salonul noastru reprezinta locul perfect pentru un mic joc erotic! Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne spui ce te incita si maseuzele noastre se vor imbraca ca atare si vor intra in rolul pe care tu ti-l doresti! De fiecare data, aceeasi maseuza poate fi cu totul diferita! In acest moment iti poti alege urmatoarele costumatii sexy: Politista rea, Asistenta sexy, Menajera neascultatoare, Femeia pirat sau Diavolita sexy .

Masaj cu costumatii - 200 RON Timp: 60 de minute

erotic-massage - Masaj de relaxare, body si erotic cu o maseuza costumata sexy

De acest masaj ne-a spus @kristi in ultima lui postare :

DOMINA MASAJ & MASAJ PROSTATIC

Stim ca esti obisnuit sa detii controlul in viata de zi cu zi, asadar de data aceasta, tu o sa fii cel submisiv si te vei lasa complet pe mainile ei! Ea iti va testa limitele si cu siguranta nu vei fi dezamagit. Hai sa descoperi tot felul de jucarii obraznice: catuse, strap-on, bici si nu numai. Daca vrei sa incerci ceva total neasteptat, o poti lasa pe una dintre maseuzele noastre sa te rasfete cu o tehnica inedita de masaj prostatic.

Domina masaj & masaj prostatic 250 RON Timp: 60 de minute

erotic-massage Masaj nud cu jucarii, dominare si masaj prostatic.

PROMOTII

Fiecare Sambata este speciala la Fantasy!

1. Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 140 RON in loc de 180 RON.

2. Masajul erotic ‘ready to go’ va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.

3. Masajul Tie and Tease va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

4. Masajul Fantasy va avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

Card de fidelitate

Incepand cu data de 1 Martie, initiem un program de fidelizare al clientilor nostri astfel incat la 4 vizite in salon in decursul unei luni calendaristice, a 5-a vizita este gratuita.

Petreci mai mult timp in compania domnisoarelor noastre si platesti mai putin!

Sedinta de doua ore de masaj la pret de 300 RON, in loc de 360 RON!

post-30-0-54127400-1513625233.jpg

post-30-0-39919600-1513625283.jpg

post-30-0-82796100-1513625302.jpg

post-30-0-02886400-1513625322.jpg

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - FANTASY MASSAGE 0731959382 â€“ Zona Calea Floreasca - Stadionul Dinamo – ca si punct de reper de la Stadionul Dinamo mergand spre Piata Floreasca , pe partea dreapta se afla o viluta ..... . Vizita a avut loc in prima saptamana din decembrie  si am beneficiat de MASAJ Ready to go . Domnisoara aleasa fiind Roxy ... o alegere foarte inspirata mai ales ca ne si cunoasteam deja. 

Locatie : 10/10 : Am vazut receptia , camera de tortura si baia adiacenta ( plus logic intrarea ) dar mie personal imi suna bine, arata a salon de masaj adevarat , am fost in alta camera , deci alta baie , very nice amenajat totul, nu am ce sa le reprosez si sunt destul de carcotas din fire .

Aspect Roxy : 10 : Roxy este si ea o domnisoara frageda ( i-am facut prezentarea in recenzia trecuta )

GFE Roxy : 9.95  :  La urmatoarea intalnire sigur primeste 10 cu felicitari .

Masaj relaxare Roxy : 9.75 :  Pot sa va spun doar atat – o vizita la Roxy face cat o mie de cuvinte

Masaj erotic Roxy : 9.75 : am detaliat in recenzia trecuta .

Cadoul :  120 RON / aprox 30 de minute incall ora , am optat pentru Masaj erotic ready to go fara promotia zilei de sambata , un pret super ok . Alte oferte de weekend si nu numai puteti observa in postarea alaturata recenziei mele ( cea de dinainte ) Masajul  erotic ‘ready to go’ va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – a reusit sa ma impresioneze ( toate cele 3 fete vizitate de mine so far au reusit acest lucru in felul lor ) , deci ceea ce face face cu simt de raspundere .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. In acest moment sunt 5 fete ( cu poze pe site ) – sambata de obicei sunt 3 fete din care se putea alege .... . Avand in vedere ca s-au mutat in zona mea de confort pot sa va spun sincer ca este un salon la care voi reveni cu cea mai mare placere .... mai sunt cateva fete de studiat .... dar voi reveni si la ele ( Iulia , Larisa si Roxy ) .... intr-un viitor apropiat .

Ce as mai putea eu sa va spun .... salonul este super ok, este in zona mea de confort , fetele sunt super amabile si chiar stiu sa faca un masaj a la carte ..... voi reveni cu cea mai mare placere de fiecare data , din ianuarie voi reveni cu noutati legate de fete si de ofertele salonului .

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

fost de curand cu ROXY   pt MASAJ DOMINARE

Asta in un gen de masaj unde se prea dau detalii, doar atat va spun :

ATITUDINE : 10

PRESTATIE  9

OVERALL EXPERIENTA :  9,5

Incluszand si strap-on, bondage,etc....

pt amatori....de incercat

250 lei/ora

• Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

Din pacate , nu mai vad poze cu Roxy , sper ca nu ne-a abandonat si ea .... dupa cum puteti vedea unele fete au poze noi, dar sunt si multe fete noi .... !

IULIA Photos inaltime: 166 cm, greutate: 45 kg, ani: 22– are poze noi

LARISA Photos inaltime: 168 cm, greutate: 57 kg, ani: 24 – are poze noi

LAURA Photos inaltime: 168 cm, greutate: 52kg, ani: 30

ELISA Photos inaltime: 168cm, greutate: 60kg, ani: 22

VICKY Photos inaltime: 170cm, greutate: 55kg, ani: 26

ADELA Photos inaltime: 173cm, greutate: 61kg, ani: 30

SANDRA Photos inaltime: 166cm, greutate: 43kg, ani: 21

PROMOTII

Fiecare Sambata este speciala la Fantasy!
1. Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 
140 RON in loc de 180 RON.
2. Masajul erotic ‘ready to go’ va avea pretul de 
100 RON in loc de 120 RON.
3. Masajul Tie and Tease va avea pretul de 
180 RON in loc de 200 RON.
4. Masajul Fantasy va avea pretul de 
180 RON in loc de 200 RON.

Petreci mai mult timp in compania domnisoarelor noastre si platesti mai putin!
Sedinta de doua ore de masaj la pret de 300 RON, in loc de 360 RON!

Card de fidelitate

Incepand cu data de 1 Martie, initiem un program de fidelizare al clientilor nostri astfel incat la 4 vizite in salon in decursul unei luni calendaristice, a 5-a vizita este gratuita.

O alta noutate ar fi aceasta -  Masaj cu costumatii !!!!!!

Masaj cu costumatii
200 RON
Timp: 60 de minute
erotic-massage
Masaj de relaxare, body si erotic cu o maseuza costumata sexy

Iulia-fantasy-masaj-erotic-1.jpg

Iulia-fantasy-masaj-erotic-2.jpg

larisa_fantasy1.jpg

larisa_fantasy2.jpg

elisa_fantasy1.jpg

elisa_fantasy2.jpg

laura_fantasy1.jpg

laura_fantasy2.jpg

Adela1.jpg

vicky_fantasy1.jpg

vicky_fantasy2.jpg

Adela.jpg

Sandra-Fantasy-1.jpg

Sandra-Fantasy-2.jpg

poza-locatie-fantasy-masaj-4.jpg

poza-locatie-fantasy-masaj-7(1).jpg

poza-locatie-fantasy-masaj-7.jpg

poza-locatie-fantasy-masaj-9-1.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Salut. Vreau sa ii fac o vizita Iuliei si as avea nevoie de cateva informatii clare despre ea de la cei care au trecut pe la ea.

Stiu ca este in functie de persoana dar in cazul in care va exista acel click pana unde merge permisivitatea ei? 

Accepta cunilingus pana la orgazm, mimarea actului sexual cu atingerea zonelor intime, finalizarea e doar cu mana sau si cu sanii?

Mersi frumos!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare amice @xcoldplayx , din punctul meu de vedere nu te pot ajuta prea mult ..... intrebarile tale sunt scurte si la obiect , dar ideea este ca depinde foarte mult de la om la om ...... depinde foarte mult cum te percepe pe tine ca om , ce dispozitie are in acea zi si in acel moment .... eu iti sugerez sa incerci sa o vizitezi si apoi sa revii cu o recenzie ca la regulament ..... eu am vizitat-o pe Iulia o singura data ( pana acum  , dar recunosc ca voi mai revenila ea ... in viitoeul apropiat !) si opinia mea proprie si personala este ca poti avea in compania ei o experienta foarte interesanta ..... atat iti pot spune in acest moment - scuze pentru interventie, am incercat sa il ajut pe colegul nostru !

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.