Sari la conținut
Legolasfostulfotbalist16

Natasha Secret Massage & Club - 0726409360 / 0746282742 - Pta Iancului- Mega Mall

Postări Recomandate

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - Secret Massage – 0726409360 – Noua locatie pe care o au este in Zona Piata Iancului – Mega Mall – Strada Elev Stefan Stefanescu ( daca esti ghidat ok , poti ajunge foarte usor ) In seara respectiva erau patru fete printre care si Aliss – recunosc ca a ajutat-o si costumatia care m-a inspirat . Vizita a avut loc la sfarsitul anului trecut , in luna decembrie .

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu ( cel postat aici de mine … ) , au si id de mess -  secret.massage

Locatie : 10/10 : Arata ca un salon de masaj adevarat ,sincer ar trebui sa explorez un pic salonul ( ca am vazut doar receptia, baia si o camera .... ) pentru a-mi putea face o parere mai clara. Locatia se afla destul de bine pozitionata ( am glumit eu zicand ascunsa ) pe o straduta .... daca nu stii , nu prea iti dai seama ca este un salon de masaj acolo ... deci este ok .

Atitudine Cristina : Nu era atunci – deci nu pot nota

Program de lucru : Nu stiu , nu am intrebat .

Aspect Aliss : 9.5/10 : Aliss este o domnisoara foarte interesanta dupa cum puteti observa din poze .... pe mine personal m-a impresionat placut . 

Igiena : 10/10 : a fetelor ( toate cele vizitate de mine … ) si a locatiei … Salteaua este foarte curata, igienizata … prosoape curate si de calitate – a pus un prosopel pe saltea inainte de a incepe masajul . Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , ea era deja dusata , mirosea foarte bine ( parfum discret si frumos mirositor ) .

GFE Aliss : 9.5/10 :  Avand in vedere ca a fost doar prima intalnire … destul de bine, … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata tare interesanta , merita sa ii faceti o vizita . Mie mi-a facut o impresie tare buna ….

Masaj de relaxare Aliss : 9.5/10 :  foarte bun , iti maseaza fiecare particica a corpului , te face sa te relaxezi super … chiar m-a facut sa fiu total relaxat , chiar se pricepe… si este doar la inceput , din punctul meu de vedere , va avea o “ cariera “ foarte impresionanta in acest domeniu

Masaj erotic Anastasia : 10/10 Masajul este foarte interesant , ma bucur ca m-am lasat in voia manutelor ei ... ii place sa te zapaceasca ( in sensul bunal cuvantului ) si cu siguranta voi reveni .

Cadoul :  150 RON / aprox 60 de minute incall  ora , un pret super ok .

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – are ceva experienta in masaj pentru cele cateva luni de cand este la salon , nu am ce sa ii reprosez .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. si sa incercati pe pielea dvs aceste masaje …. care mie mi-au placut foarte mult … eu voi reveni cu placere … de fiecare data cand voi putea ... la fetele noi si la cele mai cu experienta .

Prezentarea naratiunii pe scurt :

Avand in vedere ca sunt pe graba, nu voi detalia prea mult intalnirea …. pot sa va spun doar ca vizitele la acest salon au fost de fiecare data foarte placute ….. de cele mai multe ori am ales o fata noua ….... Sunt cateva fete la care as reveni …. oricand …. din pacate , unele nu mai sunt active sau la salon . Nu pot acum sa pun poze cu domnisoara , din pacate , dar puteti intra pe site ca sa va faceti o idee .

De ceva vreme tot vroiam sa le fac o vizita si nu reuseam , acum am reusit .... si bine am facut . Recunosc ca mai era o domnisoara din cele 4 pe langa Aliss care mi-a starnit curiozitatea .... si cu siguranta mai sunt si altele .... .

P.S. O sa am si eu o intrebare pentru reprezentantii salonului, ca sa inteleg si eu cu adevarat oferta dvs  pe care ati postat-o aici ...

Postat 18 octombrie 2016 - 20:56

Incepand de astazi va invitam sa incercati un nou concept care imbina aroma unui vin fin si savoarea imaginatiei unui model cu caracter

cu pasiunea unui masaj erotic incitant. 

Natasha Secret Lounge

Oferta Natasha Secret Lounge

Secret Lounge

O discutie incitanta  in care poti impartasi cele mai ascunse fantezii erotice alaturi de modelul ales.

Atmosfera va fi destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din parte casei.

Pret: 150 RON

Topless Lunge

O discutie incitanta  in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale vor face ca modelul ales sa renunte la accesorii pentru a o putea admira topless.

Pret: 200 RON

Orgasm Lounge

O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care si le va atinge sub privirile tale pana cand va ajunge pe culmile placerii.

Atmosfera va fi destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din partea casei.

Pret: 250 RON

Erotic  Lounge Massage

O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care nu va rezista sa nu le atinga sub privirile tale pana gand va ajunge la orgasm.

Si, pentru ca esti la fel de excitat, te vei putea retrage in privat alaturi de model pentru ca aceasta sa iti ofere satisfactia unui masaj erotic pana la finalizare. 

Pret: 400 RON

P.S. Din postarea dvs se intelege ca vinul este oferit gratuit din partea casei ..... sau asa inteleg eu ......... daca gresesc cu ceva sa imi spuneti si mie ..... . Cand am fost eu la voi am fost intrebat daca vreau sa bem vin , apoi domnisoara a venit cu vinul si apoi am aflat ca vinul ar avea un cost separat de masaj – nu este inclus in pretul masajului .... va rog sa ne spuneti si noua pana la urma cum stau treburile ..... ca sa nu mai fie nici un dubiu .

Acestea fiind spuse , ca si incheiere , asa cum v-am obisnuit , va spun ca si salut, a raportat pentru voi , Generalul Brigazii Nesatulilor .  :hihat:    :pepsi:

• Upvote 9
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - Secret Massage – 0726409360 – Noua locatie pe care o au este in Zona Piata Iancului – Mega Mall – Strada Elev Stefan Stefanescu ( daca esti ghidat ok , poti ajunge foarte usor ) In seara respectiva erau patru fete printre care si Aliss – recunosc ca a ajutat-o si costumatia care m-a inspirat . Vizita a avut loc la sfarsitul anului trecut , in luna decembrie .

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu ( cel postat aici de mine … ) , au si id de mess -  secret.massage

Locatie : 10/10 : Arata ca un salon de masaj adevarat ,sincer ar trebui sa explorez un pic salonul ( ca am vazut doar receptia, baia si o camera .... ) pentru a-mi putea face o parere mai clara. Locatia se afla destul de bine pozitionata ( am glumit eu zicand ascunsa ) pe o straduta .... daca nu stii , nu prea iti dai seama ca este un salon de masaj acolo ... deci este ok .

Atitudine Cristina : Nu era atunci – deci nu pot nota

Program de lucru : Nu stiu , nu am intrebat .

Aspect Aliss : 9.5/10 : Aliss este o domnisoara foarte interesanta dupa cum puteti observa din poze .... pe mine personal m-a impresionat placut . 

Igiena : 10/10 : a fetelor ( toate cele vizitate de mine … ) si a locatiei … Salteaua este foarte curata, igienizata … prosoape curate si de calitate – a pus un prosopel pe saltea inainte de a incepe masajul . Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , ea era deja dusata , mirosea foarte bine ( parfum discret si frumos mirositor ) .

GFE Aliss : 9.5/10 :  Avand in vedere ca a fost doar prima intalnire … destul de bine, … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata tare interesanta , merita sa ii faceti o vizita . Mie mi-a facut o impresie tare buna ….

Masaj de relaxare Aliss : 9.5/10 :  foarte bun , iti maseaza fiecare particica a corpului , te face sa te relaxezi super … chiar m-a facut sa fiu total relaxat , chiar se pricepe… si este doar la inceput , din punctul meu de vedere , va avea o “ cariera “ foarte impresionanta in acest domeniu

Masaj erotic Anastasia : 10/10 Masajul este foarte interesant , ma bucur ca m-am lasat in voia manutelor ei ... ii place sa te zapaceasca ( in sensul bunal cuvantului ) si cu siguranta voi reveni .

Cadoul :  150 RON / aprox 60 de minute incall  ora , un pret super ok .

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este foarte bun – are ceva experienta in masaj pentru cele cateva luni de cand este la salon , nu am ce sa ii reprosez .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. si sa incercati pe pielea dvs aceste masaje …. care mie mi-au placut foarte mult … eu voi reveni cu placere … de fiecare data cand voi putea ... la fetele noi si la cele mai cu experienta .

Prezentarea naratiunii pe scurt :

Avand in vedere ca sunt pe graba, nu voi detalia prea mult intalnirea …. pot sa va spun doar ca vizitele la acest salon au fost de fiecare data foarte placute ….. de cele mai multe ori am ales o fata noua ….... Sunt cateva fete la care as reveni …. oricand …. din pacate , unele nu mai sunt active sau la salon . Nu pot acum sa pun poze cu domnisoara , din pacate , dar puteti intra pe site ca sa va faceti o idee .

De ceva vreme tot vroiam sa le fac o vizita si nu reuseam , acum am reusit .... si bine am facut . Recunosc ca mai era o domnisoara din cele 4 pe langa Aliss care mi-a starnit curiozitatea .... si cu siguranta mai sunt si altele .... .

P.S. O sa am si eu o intrebare pentru reprezentantii salonului, ca sa inteleg si eu cu adevarat oferta dvs  pe care ati postat-o aici ...

Postat 18 octombrie 2016 - 20:56

Incepand de astazi va invitam sa incercati un nou concept care imbina aroma unui vin fin si savoarea imaginatiei unui model cu caracter

cu pasiunea unui masaj erotic incitant. 

Natasha Secret Lounge

Oferta Natasha Secret Lounge

Secret Lounge

O discutie incitanta  in care poti impartasi cele mai ascunse fantezii erotice alaturi de modelul ales.

Pret: 150 RON

Topless Lunge

O discutie incitanta  in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale vor face ca modelul ales sa renunte la accesorii pentru a o putea admira topless.

Pret: 200 RON

Orgasm Lounge

O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care si le va atinge sub privirile tale pana cand va ajunge pe culmile placerii.

Atmosfera va fi destinsa de aroma unui vin bun oferit gratuit din partea casei.

Pret: 250 RON

Erotic  Lounge Massage

O discutie incitanta in care cele mai ascunse fantezii erotice ale tale au facut ca modelul ales sa devina foarte excitat. O vei putea admira cum se dezbraca complet lasand sa iasa la iveala cele mai ascunse si excitate zone pe care nu va rezista sa nu le atinga sub privirile tale pana gand va ajunge la orgasm.

Si, pentru ca esti la fel de excitat, te vei putea retrage in privat alaturi de model pentru ca aceasta sa iti ofere satisfactia unui masaj erotic pana la finalizare. 

Pret: 400 RON

P.S. Din postarea dvs se intelege ca vinul este oferit gratuit din partea casei ..... sau asa inteleg eu ......... daca gresesc cu ceva sa imi spuneti si mie ..... . Cand am fost eu la voi am fost intrebat daca vreau sa bem vin , apoi domnisoara a venit cu vinul si apoi am aflat ca vinul ar avea un cost separat de masaj – nu este inclus in pretul masajului .... va rog sa ne spuneti si noua pana la urma cum stau treburile ..... ca sa nu mai fie nici un dubiu .

Acestea fiind spuse , ca si incheiere , asa cum v-am obisnuit , va spun ca si salut, a raportat pentru voi , Generalul Brigazii Nesatulilor .  :hihat:    :pepsi:

Multumim pentru feedback.

Pachetele de lounge au incluse 1 sticla de vin oferita gratuit din partea casei.

Ultimul pachet, "Erotic Lounge Massage"  include pe langa ora de lounge si o ora de masaj. De asemenea se aplica sticla de vin oferita gratuit.

Pentru ora de masaj simpla nu se ofera sticla de vin decat contra cost, iar propunerea fetelor de a servi pe perioada orei de masaj o stilca de vin sau orice altceva poate fii acceptata sau refuzata in functie de placerea fiecarui client. 

Te invitam sa descoperi si restul fetelor noi din acesata primavara

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
post-10694-0-31939800-1495064412.jpg

We vibe massage

Descopera o experienta noua.
Joaca erotica devine mult mai incitanta inaintea unui masaj sau chiar in timpul masajului
Fii tu acela care controleaza si starneste cele mai incitante vibratii in corpul fetei care iti place.  
O poti face direct de pe telefonul mobil sau din telecomanda. 
Te invitam sa descoperi noul We Vibe Massage. 

Partajează acest post

Link spre post

~Am fost la acest salon în urmă cu câteva zile. Având în vedere că între orele 16 și 20 este prețul 150 lei, am vrut să aflu cum e treaba cu masajul erotic la acest salon și mi-am făcut o programare. Au existat mici probleme organizatorice, dar, în ansamblu, mi s-a părut ok acest salon luând în considerare și fata cu care am intrat la masaj. Dacă mă supăra, o criticam sever și pe ea, dar nu scăpa nici salonul de critici :)

~Patricia, maseuza pe care am cunoscut-o în după-amiaza aceea, este o fata nu prea înaltă, cu ten închis la culoare, are sâni frumoși,mi-a părut a fi o persoană delicată. Mi-a făcut masaj de relaxare, body massage plăcut. Tot timpul am avut parte de atingeri la intensitatea care îmi place mie.

~Patricia nu a fost prea comunicativă și nu am avut parte de un gfe așa cum îmi doream. Dar am fost surprins plăcut de Patricia din unele puncte de vedere, are și momente când reușește să fie chiar specială și cooperantă. Maseuza a fost curată și perfect epilată, are un zece din partea mea.

~Total timp : 1oră exact, eram foarte interesat de acest aspect. Patricia nu mi-a cerut bani în plus. Am primit prosop curat, iar baia era ok.

~În concluzie, voi reveni la acest salon și îl recomand la prețul de 150 lei pentru 1h de masaj erotic.

Gata, au apărut notele:

~salon : 8,5 (e ceva care nu mi se pare în regulă)

Patricia :

~aspect : 8,75

~gfe : 2

~atitudine : 9 (fără trageri de timp, fără fițe, fără ostilitate)

~masaj relaxare : 8

~erotism : 8,75 (mi-a plăcut în condițiile în care sunt pretențios și îmi place ca fata să dea dovadă și de un minim de naturalețe; dar ar fi bine să fie mai activă)

• Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

Am mostenit o istorie si am pus la olalta doua nume.

Natasha Club si Secret Massage, au devenit in timp Natasha Secret Massage & Club.

Anul acesta aniversam 10 ani de continuitate, iar noi, cei din noua echipa de management, suntem de parere ca trebuie sa ne asumam trecutul, chiar daca denumirile  s-au schimbat,  pentru ca asta ne va ajuta sa fim mai buni in prezent.

Dorim sa va multumim tutor celor care de-a lungul acestor ani ati avut placerea sa treceti pragul acestui salon.

Deasemenea, va multumim tuturor celor care v-ati rapit din timp pentru a impartasi celorlalti exerientele voastre.

Un deceniu de continuitate inseamna un moment important in care trasam doua directii de baza  spre care ne orientam.

Atentia fata de satisfactia clientului

Principalul nostru obiectiv devina grija pentru satisfactia clientului. Dorim sa ne asiguram ca la terminarea unei vizite, aveti sentimentul ca banii pe care i-ati platit au meritat. Tocmai de aceea va rugam sa folositi toate caile de comunicare cu noi, cei care asiguram managementul, pentru a sti exact unde si ce sa corectam. Va asiguram ca vom lua in considerare toate sugestiile si vom face tot ce este posibil ca sugestiile voastre sa fie puse in practica.

Fete de calitate

Incepem acest al 10-lea an cu o echipa total noua. Fete care vor completa lipsa de experienta in masaj cu aerul lor inocent si o atitudine pozitiva. Feedback-ul oferit de voi ne va ajuta sa ne dam seama cine ce are de invatat si de imbunatatit.

In ceea ce priveste serviciile, pe langa cele de masaj, va oferim si o zona de "Private Lounge" unde pot avea loc petreceri private.

De asemena, fata de preturile listate, pana in ora 20:00, pretul masajul erotic nud va fii de 150 RON.

Masaj Erotic Topless: 1 Fata    1H   150 RON

Masaj Erotic:         1 Fata    1H   200 RON

Masaj Erotic:         2 Fete    1H   350 RON

Masaj Erotic:         3 Fete    1H   500 RON

Masaj Cuplu:          1 Fata    1H   300 RON

Masaj Cuplu:          2 Fete    1H   400 RON

Dominare :            1 Fata    1H   300 RON

Extraoptiuni:

Masaj We Vibe 1 fata

-masaj standard + show cu vibratorul we vibe 1H 350 RON

Masaj Premium 1 fata

-masaj standard + show cu vibratorul + striptease 1H 350 RON

Masaj Gold 2 fete

-masaj standard + show erotic + striptease 1H 450 RON

Masaj VIP 2 fete 

-masaj standard + striptease + show erotic + show cu vibratorul 1,5 H 750 RON

Natasha  Private Lounge 

Topless Lounge 1 fata 

1 H 150 RON

Topless Lounge + Striptease 1 fata

1 H 200 RON

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance 1 fata

1 H 250 RON

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance + Masaj Erotic 1 fata 1,5 H 450 RON

Natasha Secret Massage

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

10-natasa-secret-club.jpg

Partajează acest post

Link spre post

In curand revenim cu mai multe poze a noii fete ce se alatura echipei Natasha Secret Massage & Club

bianca-natasha-secret-massage-01.JPG

Partajează acest post

Link spre post

aide plm ce preturi nesimtite

• Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Postat Ieri, 21:33

Ana.

Un nume simplu.

Completeaza echipa fetelor de top cu care v-am obisnuit.

Fete cu stil si atitudine, asa cum le poti intalni doar la Natasha Secret Massage

-vom reveni cu mai multe poze-

Natasha Secret Massage & Club

www.secret-massage.ro

ana-natasha-secret-massage-01.JPG

Partajează acest post

Link spre post

astea sunt sandale cumparate din obor :lac:

pai nu sunteti voi penibili ?

image.thumb.jpeg.30be99a8c6584fe7494af7f81b9b191c.jpeg

Partajează acest post

Link spre post

Fetele de la Natasha Secret Massage&Club au inceput antrenamentul pentru World Cup 2018.

Te asteptam sa vezi campionatul altfel.

Natasha Secret Massage

www.secret-massage.ro

ana-secret-massage-world-cup-01.JPG

Partajează acest post

Link spre post

Avem placerea de a va prezenta noua colega din echipa fetelor de la Natasha Secret Massage

Maria

maria-natasha-secret-massage-04.JPG

maria-natasha-secret-massage-03.JPG

Partajează acest post

Link spre post

~Am revizitat acest salon. Am ales doar varianta masaj erotic 1h pentru 150 lei. Nu am avut parte de probleme cu programările, am fost primit la orele stabilite. Voi scrie despre două dintre fetele de la salon -Alice și Karina.

~Alice, este o fata mică de înălțime, comunicativă. Mi-a făcut un masaj ok, se pricepe și la atingeri mai excitante, acceptă finalizare pe corpul ei. Îmi pare rău că nu sunt atât de sociabil cât este ea :) M-am simțit în largul meu alături de ea, clar că e de revizitat.

~aspect : 8

~masaj  : 8

~gfe : 8,5

~Într-o altă zi am ales o puștoaică drăguță, Karina, care a muncit destul pe parcursul orei :) , fiind  plină de energie, a făcut tot posibilul să mă facă să mă simt bine. Nu este ea o maseuză versată ca Alice, dar are stilul ei, care sigur este pe placul multora, aș afirma că face un body-massage foarte reușit :yes:.

~aspect : 8

~masaj  : 8,75

~gfe : 7,5

•  
  • Upvote 6

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.