Sari la conținut
obiektiv

constanta -IOANA - 0728877226 0724443369

Postări Recomandate

locatie -ciresica- hortensiei

aspect -8 , rotunjica, tite medii , draguta

igiena -9

oral-10

normal 9

69-10

gfe-10

locatie-9

dupa citiva ani de tatonare  am reusit in sfirsit sa ajung sa o cunosc pe domnisoara ioana , in toata splendoarea ei .

kiteva kg in plus fata de standardele mele dar fara nici un deranj , carne tare , tine la tavaleala , e foarte comunicativa, si amabila , pro client.

oralul deosebit de bun  fara gluma , deep lejer , ritm vioi , nu triseaza, se pricepe cu talent .

am ajut norocul sa o prind cam de mult statuta , fapt pentru care in timp ce ne desfasuram in 69 a scapat un orgasm scurt si discret, pentru care s-a scuzat , desi nu era nevoie.

la final am pus-o la marginea patului , doggy , unde mi-am facut de cap cu ea citeva minute bune

ne-am potrivit destul de bine in aceasta pozitie , penetrarea fiind destul de facila.

lainceput am achitat 100 ron pentru servicii , timp d e20 min , raportul calitate pret fiind foarte bun

recomand amatorilor de bbw si nu numai .

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post
La 09.01.2018 la 6:04, obiektiv a spus:

locatie -ciresica- hortensiei

aspect -8 , rotunjica, tite medii , draguta

igiena -9

oral-10

normal 9

69-10

gfe-10

locatie-9

dupa citiva ani de tatonare  am reusit in sfirsit sa ajung sa o cunosc pe domnisoara ioana , in toata splendoarea ei .

kiteva kg in plus fata de standardele mele dar fara nici un deranj , carne tare , tine la tavaleala , e foarte comunicativa, si amabila , pro client.

oralul deosebit de bun  fara gluma , deep lejer , ritm vioi , nu triseaza, se pricepe cu talent .

am ajut norocul sa o prind cam de mult statuta , fapt pentru care in timp ce ne desfasuram in 69 a scapat un orgasm scurt si discret, pentru care s-a scuzat , desi nu era nevoie.

la final am pus-o la marginea patului , doggy , unde mi-am facut de cap cu ea citeva minute bune

ne-am potrivit destul de bine in aceasta pozitie , penetrarea fiind destul de facila.

lainceput am achitat 100 ron pentru servicii , timp d e20 min , raportul calitate pret fiind foarte bun

recomand amatorilor de bbw si nu numai .

Multunesc frumos. Dar primele poze si primul numar de telefon nu imi apartin 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.