Jump to content
rocsana

Ploiesti rocsana 0737953591

Recommended Posts

vrei sa devii partas al celor mai incitante aventuri?vrei sa afli cele mai intime confesiuni ale unei fete...bune dar rele???suna-ma sa afli mai multe detalii ,la tel 0737953591!

Acum 1 oră, rocsana a spus:

vrei sa devii partas al celor mai incitante aventuri?vrei sa afli cele mai intime confesiuni ale unei fete...bune dar rele???suna-ma sa afli mai multe detalii ,la tel 0737953591!

:) ai "confesional" >? 

Imagini pentru it's alive gifs

e luni ..e zi de anunt ...deci va astept de l-v 9-16...restul in stiti ..pupici cu sclipici!

Acum 25 minute, rocsana a spus:

va astept le luni pana vineri ora 9-16 sa  ne simtim cat putem de bine!

Si la stat ie programu mai lung :)))

Acum 37 minute, Zippo a spus:

Si la stat ie programu mai lung :)))

eu sunt liber-profesionista!

te astept sa bem o cafea...sa stam de povesti de l-v 9-16...stii restu ...suna...si stabilim ce si cum!

va astept sa ne simtim cat se poate de bine  si de ce nu ,sa va fac cunostinta cu noua mea colega !va pupic...!

DACA VREI SA-MI CUNOSTI COLEGA...SUNA-MA ACUM SI FA-TI O PROGRAMARE...NU VEI FII DEZAMAGIT! SAMPANIA SI FRISCA TE ASTEAPTA!

e luni ..zi de anunt ...deci te astept sa bem cafeaua cu sau fara frica...,singura sau impreuna cu noua mea colega!!!depinde de tine ....! l-v 9-16!pupici!

Acum 2 ore, rocsana a spus:

e luni ..zi de anunt ...deci te astept sa bem cafeaua cu sau fara frica...,singura sau impreuna cu noua mea colega!!!depinde de tine ....! l-v 9-16!pupici!

poza ! 

cucolega sau cucafeaua :) 

pls....nu incepe si tu! vii ..vezi...iti place ramai ..nu...usa iti apartine!sincer!!!!!

Hai mai zi ce colega ai... nu fi rea!

Oricum ai un program imposibil pentru mine :(

Acum 5 minute, Afriq a spus:

Hai mai zi ce colega ai... nu fi rea!

Oricum ai un program imposibil pentru mine :(

asta e..uneori  mai avem si altefel de zile !ideea e ca si daca pui poze si daca nu pui ,cineva tot va avea de com...drept urmare ...mai bine e fara! cine ma stie -ma cunoaste!primesc nspe tel pe zi ..*in leg cu anuntul...*..ok ceea ce se presupune ca ai facut efortul minim sa citesti ce scrie acolo!uneori e greu sa gandim ..dar cerem celor din jur sa faca ac lucru! pe man il stiu de ani de zile ,imi e drag,eu ma refer la ...majoritatea !ps. eu nu oblig pe nimeni sa vina sau sa ramana la mine ..din contra s-ar putea chiar mie sa nu-mi placa de tine!imi rezerv ac drept!!!

Edited by rocsana

La 22.07.2019 la 13:24, Afriq a spus:

Ce colega?

colega nu are topic pe ac forum si nici nu vrea! sorry!iti pot lasa daca vrei nr ei sa vb personal cu ea! atat!