Sari la conținut

Postări Recomandate

In sfirsit.

Mai bine mai tirziu decit niciodata...

Sincere felicitari!

multumesc mult  :kiss:  :kiss:  :kiss:

Partajează acest post

Link spre post

De 1 Martie,urez tuturor fetelor un calduros La multi ani! Martisor fericit si tot ce va doriti sa vi se implineasca

Partajează acest post

Link spre post

La mulți ani. Tatiana scuze pt intârziere sânâtate si cât mai multe bucurii

Partajează acest post

Link spre post

Disponibila 9 - 18 la locatia mea, intima, discreta si dotata cu tot confortul.

Partajează acest post

Link spre post

Incepand de maine in incinta locatiei mele si pe desfasurarea actiunii , voi impune 2 reguli pe care as dori sa le respectati :

- Nu vor mai beneficia de serviciile mele persoanele sub varsta de 30 de ani.

- Din momentul in care ati intrat in incinta locatieri mele, am rugamintea ca telefonul sa il puneti pe silentios si sa il lasati la cuier la intrare. In caz contrar nu veti beneficia de serviciile si compania mea.

Regula cu limita de varsta este doar ptr persoanele din Braila.

Va multumesc ptr intelegere.

Partajează acest post

Link spre post

Au inceput sa apara asa zisii "santajisti", care fac afirmatii ca au filmulete facute cu mine in actiune. Cu toate ca sunt f f atenta la acest aspect, ca sa nu mai existe dubii din partea clientilor , tel va sta la cuier la intrare. Care refuza ai voi pofti afara. Faza naspa e ca limita de varsta se leaga de treaba cu telefonul. Ptr ca am facut exceptii si am primit si sub 25 de ani, cunoscandu-ma atata lume, au inceput sa loveasca in familia mea, ceea ce nu voi permite asa ceva in veci. Ca sa ajunga sa mearga la copilul meu la scoala , pers din afara scolii si sai spuna ca are filme cu mine, e inadmisibil. Nu mie rusine cu ceea ce fac, toata familia mea stie cu ce ma ocup, inclusiv copii, dar nici nu voi permite sa afecteze munca mea , viitorul copiilor mei. Oppers de la 30 de ani in sus nu o sa faca asa ceva. De aceea am hotarat ca sa nu mai fie motive de santajuri, nu mai primesc pers pana in 30 de ani, iar telefoanele vor sta la intrare. Care va refuza aceasta regula il voi pofti afara si binenteles ca nu o voi face elegant. Imi voi arata toata latura negativa care o am.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.