Jump to content
Sign in to follow this  
Peli

Dominarea financiara un fetis foarte scump

Recommended Posts

si chiar imi devenisei simpatica....

No,ea clachează mereu daca încerci să fii mai presus de ea , crede-ma . De aceea și dincolo o luau toți la mișto .

No,ea clachează mereu daca încerci să fii mai presus de ea , crede-ma . De aceea și dincolo o luau toți la mișto .

stiu ,dar chiar nu isi au rost anumite discutii...eu chiar vreau sa inteleg fenomenul daca mi-l si explica,faptul ca nu il stiu asta nu inseamna ca is tuta...pur si simplu nu m-a atras,dar imi place sa inteleg daca stie ciineva sa mi-l explice! dar daca nu stii sa explici ceea ce faci ...deja e naspa!gata ...am plecat de aici ca sunt paralela!

stiu ,dar chiar nu isi au rost anumite discutii...eu chiar vreau sa inteleg fenomenul daca mi-l si explica,faptul ca nu il stiu asta nu inseamna ca is tuta...pur si simplu nu m-a atras,dar imi place sa inteleg daca stie ciineva sa mi-l explice! dar daca nu stii sa explici ceea ce faci ...deja e naspa!gata ...am plecat de aici ca sunt paralela!

No , nici eu nu știu . Și nici nu vreau. Nu mi place să schingiuiesc oamenii sau sa stau la mana bărbatului sa mi iau un tampon .

automat daca exista un dominator exista si un ..submisiv sau cum mama zmeilor ii spune,mie imi place sa fac totul de comun acord! simplu ca buna ziua! si la revedere!

:24: :24:

Rocsana daca vrei sa te informezi foloseste cu incredere google. Eu am spus ca nu voi participa pe sectiunea asta si ca sa iti zic drept nu prea imi arde sa dezbat despre munca.destul ca o fac,nu tb sa o si povestesc.

Orice ai face nu te uita la 50shades.e o gluma mai penibila ca barfele alexandrei pe la colturi

Alexandra poate sa iti explice unul din admini de ce te-am citat eu nu ma voi obosi. Du-te la prietena ta ines si barfiti-ma pana vi se acreste daca is asa importanta pt voi sa imi dedicati atatia timp versus sa faceti ceva dragut pt voi inseva. Dar fii atenta ca atacurile repetate la un user asa explicit pe topice si chat nu-s tolerate ca dincolo.

Maxi poate o lamuresti tu pe fatuca daca esti amabil cand ai timp:)

Rocsana nu-i vorba de simpatie sau lipsa ei. Eu nu-s un people pleaser si nu am motive sa stau la cheremul cuiva ca nu-s platita aici. Destul ca oriunde sunt eu presupune trafic de la sine.in rest permite-mi sa fiu jucaria mea,nu a tuturor de pe net mai ales...

Putem discuta despre orice altceva si mai ales in alta parte,stai linistita ca nu-s atat de bitch:))

mda...hai sa incheiem ac discutie ,care oricum nu duce nicaieri ,dar daca cineva nu stie ceva sau nu-l intereseaza ceva asta nu inseamna ca e mai prejos decat tine! de ex mie imi place sa fac quilling ,nu stiu daca ai auzit sau nu  despre el ,dar asta nu inseamna ca nu pot vb cu tine despre ac subiect! te las cu bine!

Alexandra poate sa iti explice unul din admini de ce te-am citat eu nu ma voi obosi. Du-te la prietena ta ines si barfiti-ma pana vi se acreste daca is asa importanta pt voi sa imi dedicati atatia timp versus sa faceti ceva dragut pt voi inseva. Dar fii atenta ca atacurile repetate la un user asa explicit pe topice si chat nu-s tolerate ca dincolo.

Maxi poate o lamuresti tu pe fatuca daca esti amabil cand ai timp:)

Oprește te din a scrie inepții pe care nici tu nu le înțelegi . Eu nu permit unei fufe de 2 lei ,să mă jignească ,clar?! Nu te mai baga in seama cu mine și vezi-ti de lungul nasului că e mult mai bine.

Pe Ines , nu ai de ce sa o bagi in discuție.

Acea fata nu te-a băgat aici in seama ,așa că stai la locul tau .

Te rog să îți iei pastilele ,că faci urat . Mulțumesc

Bitch fight...  si zici ca esti prietena cu Ines care m-a banat dincolo a ? 

Ce zici... in maxim o ora pot ajunge la focsani sa iti sparg rozeta... ia zi ce tarife ai matale ?

aleessandra, masoara-ti cuvintele.

Roz, la fel, si tu ai report pentru limbaj trivial si jignirea unui membru.

Aici nu vom permite albia de porci de pe nimfolabe. Mai calcati putin pe bec si va reducem la tacere rapid, fara discutii inutile.

Propun sa va ignorati reciproc sau mutati cocina pe alt forum.

Succes!

Roz,

Succes!

eu nu i-am dat atentie prima nici macar o singura data,ba chiar i-am cerut civilizat de multiple ori sa ma lase in pace ca are loc de mine

Nu o sa stau sa lungesc discutii,dar nici sa ma las hartuita in diverse locuri de o scandalagioca consacrata ca care eu nu m-am bagat in seama niciodata,dar ea imi ataca viata personala constant.

Eu o voi raporta la fiecare postare cand ma provoaca fara ai raspunde. Cat despre amenintari Ciocan te asigur ca nu le tolerez si nu-s genul de persoana docila la ele. Este normal sa reactionez cand reporturile mele nu au fost ascultate,desi am fost mai mult decat civilizata sau s-a spus o singura data de un admin sa inceteze si apoi tot mai rau a inceput. Te-as ruga sa te simti mai putin mana de fier cu mine ca renunt de una singura in 2timp si 3miscari,stai fara grija.

Nu am nicio problema sa parasesc un mediu unde nu-s apreciata.

Si Ciocan data viitoare cand imi vorbesti pe tonul asta desi am evitat conflictul, am lasat de la mine si constant provocata eu tot de ale mele mi-am vazut fara mediere din partea staffului asa cum am cerut prin reporturi si mai ales pe chatbox ei bine ai face bine sa ma banezi din prima fara warn. Tactici din astea abuzive si lipsite de faiplay le aplici tu cine ai tu chef,dar eu nu ingadui nimanui sa ma nedreptateasca. Pentru ca altfel domnule admin pot sa am si eu un ton nepotrivit si o sa ma auzi de vei fi obligat sa ma banezi.

Eu am zis acum n posturi ca nu vreau sa mai postez pe sectiunea de dominare,de ce se tot agata lumea de mine si ma tot abordeaza?vreau sa merg eu agale asa,ocolind partea asta de forum si nu ma lasati....

Voi chiar nu stiti sa respectati nevoia omului de liniste si apoi tot limbajul meu e dur vezi Doamne.

Roz, la fel, si tu ai report pentru limbaj trivial si jignirea unui membru.

Aici nu vom permite albia de porci de pe nimfolabe. Mai calcati putin pe bec si va reducem la tacere rapid, fara discutii inutile.

Propun sa va ignorati reciproc sau mutati cocina pe alt forum.

Succes!

Ciocan, eu mi le-am măsurat destul de mult . Nu permit nimănui să intre cu bocancii plini de noroi în viața mea personala ,mai ales cuiva care nu mă cunoaște . Îți urez o zi frumoasa

Bitch fight...  si zici ca esti prietena cu Ines care m-a banat dincolo a ? 

Ce zici... in maxim o ora pot ajunge la focsani sa iti sparg rozeta... ia zi ce tarife ai matale ?

Dle Gingo ,fara supărare ,dar ne cunoaștem de undeva ? Am foarte multe prietene . O zi frumoasa

Pai ai grija ca poate aflu ca ai avut vreo legatura. Contul de dincolo era mai mult de 'sentiment'... acolo m-am lansat in viata si am dat de ... lapte si miere.

Pai ai grija ca poate aflu ca ai avut vreo legatura. Contul de dincolo era mai mult de 'sentiment'... acolo m-am lansat in viata si am dat de ... lapte si miere.

Pune stop te rog frumos ,și nu mă scoate din pepeni .