Sari la conținut
xxl_daniel69

Bucuresti - Raluca - 0721021072 fost 0721794085 Piata Alba Iulia

Postări Recomandate

RECENZIE : Raluca - 0721794085 – Nu mai este pe Nerva Traian .... acum este chiar in Rond la Piata Alba Iulia , ca si reper Vogue . Vizita a avut loc acum aproape o luna , mai exact pe 23.08.2017 . Aceasta este a treia vizita la Raluca dintr-un sir lung de vizite ce au fost si care vor urma ( sper eu ) .

Modalitate de contact: numarul de telefon din titlu  0721 794 085 â€“ ca si pana acum .

Locatie : 9.00 : Locatia este foarte ok , usor de ajuns , am prezentat-o in recenzia anterioara.

Program de lucru : Nu stiu, nu am intrebat , dar incercati sa sunati mai dupa 11-12 dimineata , eu asa am facut …, cred ca pana pe seara mai spre tarziu .

Aspect corp : 9.00 : Am tot detaliat , este wow de wow .

Aspect fata : 9 : Frumusica la fata, ochii verzi , are un par lung, brunet si frumos …. wow .

Igiena : 10 : Dus inainte, dus in pauza publicitara , fiecare separat , prosop curat, servetele umede , toate cele necesare .

GFE : 10 cu felicitari:  A fost ca si cum eram cu amanta ( pe care nu o detin, sa nu se inteleaga altceva )  se implica foarte frumos …. Este ascultatoare , chiar m-a surprins placut, mai mult decat ma asteptam eu ..si aveam ceva asteptari  .

Oral : 10 cu felicitari ( nu mai am nici un dubiu ... )  : Very nice , se implica foarte frumos , se joaca cu el, il alinta, il mangaie, il savureaza cu adevarat chiar ii place sa se joace cu el , se vede acest lucru , destul de umed , cu atentie la zonele adiacente ( nu am cerut chiar se descurca bine, ceea ce mi-a placut .

Normal : 9.50 spre 10 :  Se implica foarte frumos , este receptiva la dorintele tale si isi doreste sa te satisfaca pe deplin ….. am schimbat doar cateva pozitii, dar lady on top a fost wow de wow ….. cand o vezi asa subtirica si cum se misca on top …. este super , nu am cuvinte .

Cadoul : 300 RON / 2 finalizari / aprox. 60 de minutele ; bani dati dupa actiune …. nu au fost ceruti inainte …. .

Raport calitate / prêt : Mai mult decat super bun , no comment .

Concluzie : RECOMAND , stie sa se faca placuta, este o domnisoara destul de deschisa , stie care sunt atu-urile ei , este receptiva si ii face placere sa te vada satisfacut pe deplin , eu unul am fost si o voi revizita cu prima ocazie pe care o voi avea .... sper sa nu dispara iar din peisaj ( prea mult .... ca ea este mai calatoare asa ... ) .

Prezentarea naratiunii pe scurt :

Nu o sa va spun prea multe , pentru ca asa sunt eu mai secretos . Pot doar sa va spun ca aceasta vizita la Raluca a fost mai mult decat dementiala .... Raluca este o fata de nota 20 , cine o cunoaste stie ce spun . Faptul ca ea tot dispare creeaza un usor mister , iar revederile noastre sunt din ce in ce mai explozive .

Dupa cum unii dintre voi stiti, ea vadisparea din nou pentru o perioada ( sper eu nu foarte lunga ) , pentru ca deja imi este dor de ea si deja imi doresc sa o revad ( ceea ce este un lucru destul de strange pentru ca pana acum au existat doar 2 domnisoare care mi-au creat aceste senzatii tari romanesti si aceasta dorinta de a le revedea – si aici ma refer la intensitatea dorintei .... ca au fost mai multe fete pe care le-am revazut .... ) .

In rest pot doar sa va spun ca a ramas aceeasi creatura minunata care isi doreste sa te simti bine in compania ei si ii place foarte mult sa te vada fericit .  :wine:  :groupwave2:   :pepsi: 

Editat de Legolasfostulfotbalist16
  • Upvote 10

Partajează acest post

Link spre post

Am zis sa postez si aici cele de mai jos .... ca sa se stie ca va lipsi o perioada ......... , a anuntat pe topicul ei de anunturi ... nu si aici !

raluka123

Postat Astăzi, 16:52

:kiss:   :kiss:   :kiss:   :kiss: Buna dragilor vreau sa va anunt ca voi lipsi o perioada de la birou de acceea voi avea tel Inchis ..va pup si va doresc toate cele bune ...Voi scrie cand voi reveni din nou  .     Kisses for all.

Editat de Legolasfostulfotbalist16

Partajează acest post

Link spre post

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-bruneta-slim-Bkvjk6#M6ex

selectiva si open mind, 27 de ani, sunt o fire pasionala si imi place sa ma implic in tot ceea ce fac, te astept la mine domn serios sa-ti ofer cel mai bun body masaj de relaxare cu creme si uleiuri pafumate. Daca esti un domn caruia Ii place atmosfera atunci nu ezita sa ne cunoastem....Locatie centrala si discreta ..pozele reale 100%.. confirm cu tatuajul(200 ron 30 min)..(300 h). Nu raspund la nr private si sms . Cer si ofer seriozitate .... Mentin ca selectez persoanele cu care interactionez ...Pupicii.

image.thumb.jpeg.c05bb8a30123427b2a7b1a99e775dc4d.jpegimage.thumb.jpeg.5b07badc574d0ff0a1414799f44b36dc.jpegimage.thumb.jpeg.2257e88c9388e5e470e90cb91fdf7e2e.jpeg

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

RECENZIE : Raluca - 0721794085 – Locatia este chiar in Rond la Piata Alba Iulia , ca si reper Vogue . Vizita a avut loc saptamana trecuta . Aceasta este a cincea vizita la Raluca dintr-un sir lung de vizite ce au fost si care vor urma ( sper eu ) . Daca ea si cu domnisoara Cristina ( cele mai mari febleti ale mele din aceste timpuri ) se vor retrage intr-un viitor ( sper ca nu .... ) chiar nu stiu ce voi mai face . P.S. Am auzit ca in viitorul apropiat va intra in „ service „ pentru un mic tuning , ma bucur ca macar din cate am inteles va fi o dimensiune ok .... nu ceva exagerat ..... .

Modalitate de contact: numarul de telefon din titlu  0721 794 085 ca si pana acum .

Locatie : 9.00 : Locatia este foarte ok , usor de ajuns , am prezentat-o in recenzia anterioara.

Program de lucru : Nu stiu, nu am intrebat , dar incercati sa sunati mai dupa 11-12 dimineata , eu asa am facut …, cred ca pana pe seara mai spre tarziu .

Aspect corp : 9.50 : Am tot detaliat , este wow de wow . Parca este un pic mai slim decat la ultima intalnire .... nu am cuvinte oricum .

Aspect fata : 10 : Frumusica la fata , ca sa nu zic ca te baga in boala cand o vezi ... , ochii verzi ( niciodata sa nu ii crezi , glumesc , are un par lung, brunet si frumos , numai bun de mangaiat , stie sa isi aleaga foarte bine tinutele care i se potrivesc foarte bine.

Igiena : 10 : Dus inainte, dus in pauza publicitara , fiecare separat , prosop curat, mai multe geluri de dus ... servetele umede , toate cele necesare .

GFE : 10 cu felicitari:  A fost ca si cum eram cu amanta ( pe care nu o detin, sa nu se inteleaga altceva )  se implica foarte frumos . Este ascultatoare , chiar m-a surprins placut, mai mult decat ma asteptam eu ..si aveam ceva asteptari  . Vreau sa va spun ca desi ne cunostem de ceva vreme , inca mai reuseste sa ma surprinda , in bine .... ceea ce este superb .

Oral : 10 cu felicitari ( nu mai am nici un dubiu ... )  : Very nice , se implica foarte frumos , se joaca cu el, il alinta, il mangaie, il savureaza cu adevarat chiar ii place sa se joace cu el , se vede acest lucru , destul de umed , cu atentie la zonele adiacente ( nu am cerut chiar se descurca bine, ceea ce mi-a placut .

Normal : 10 fara nici un dubiu :  Se implica foarte frumos , este receptiva la dorintele tale si isi doreste sa te satisfaca pe deplin , am schimbat mai multe pozitii, cand o vezi asa subtirica si cum se misca on top este super , nu am cuvinte . De data aceasta chiar am testat mai multe pozitii si a fost mai wow decat ma asteptam .

Cadoul : 300 RON / 2 finalizari / aprox. 60 de minutele ; bani dati dupa actiune , nu au fost ceruti inainte . 

Raport calitate / pret : Mai mult decat super bun , no comment .

Concluzie : RECOMAND 500 % , stie sa se faca placuta, este o domnisoara destul de deschisa , stie care sunt atu-urile ei , este receptiva si ii face placere sa te vada satisfacut pe deplin , eu unul am fost si o voi revizita cu prima ocazie pe care o voi avea .... sper sa nu dispara iar din peisaj ( prea mult .... ca ea este mai calatoare asa ... din cauza tuningului ) . Va spun mai mult decat sincer , chimia pe care o am cu ea este mai mult decat incredibila .... de la primul moment in care ne-am cunoscut a fost mai mult decat superb , intalnirile pe care le avem , desi sunt la un timp destul de lung una de cealalta .... sunt mai mult decat explozive .

Prezentarea naratiunii pe scurt :

Nu o sa va spun prea multe , pentru ca asa sunt eu mai secretos . Pot doar sa va spun ca aceasta vizita la Raluca a fost mai mult decat dementiala .... Raluca este o fata de nota 20 , cine o cunoaste stie ce spun . Faptul ca ea tot dispare creeaza un usor mister , iar revederile noastre sunt din ce in ce mai tumultoase si mai pasionale sau mai intense , depinde cum vrea fiecare sa inteleaga acest aspect .

Dupa cum unii dintre voi stiti, ea va disparea din nou pentru o perioada ( sper eu nu foarte lunga ) , pentru ca deja imi este dor de ea si deja imi doresc sa o revad ( ceea ce este un lucru destul de strange pentru ca pana acum au existat doar 2 domnisoare care mi-au creat aceste senzatii tari romanesti si aceasta dorinta de a le revedea si aici ma refer la intensitatea dorintei .... ca au fost mai multe fete pe care le-am revazut .... ) .

Ce as putea eu sa va mai spun despre Raluca ??? Chiar nu stiu ..... ceea ce sunt sigur este faptul ca ma bucur ca atunci cand ne-am cunoscut am riscat si am castigat .... pentru ca am cunoscut o persoana minunata care m-a facut sa vad viata cu alti ochi si care m-a facut sa ma simt mai mult decat bine in compania ei .

• Upvote 10

Partajează acest post

Link spre post

@Legolasfostulfotbalist16 O recenzie detaliata, dar n-am gasit informatia daca Raluca cea fantastica ofera FK. Si am incercat sa citesc si alte recenzii.

Si am gasit recenzia ta, de acum 1 an, aproape identica cu cea de mai sus, foarte putin actualizată cea recenta, dar tot n-am gasit info despre FK.

Asadar, Raluca ofera FK? il intretine sau incearca sa-l evite?

Multumesc si sper sa nu deranjeze remarca mea.

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.