Sari la conținut
Dorina27

Temporar Bucuresti - Cuplu matur - 0749617263 fost 0743657702

Postări Recomandate

Daca ne intalnim in septembrie, ma bag eu la un video. 

Sesiune demonstrativa de deepthroat/facefuck, poate ne intalnim si cu Deliaro sa facem un concurs. 

Partajează acest post

Link spre post

White Poney ce id de skype ai? Lasa mesaj aici cu id tau. Vreau sa vorbesc ceva cu tine.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, rosusorin a spus:

White Poney ce id de skype ai? Lasa mesaj aici cu id tau. Vreau sa vorbesc ceva cu tine.

NU AM SKYPE. 

TELEFON 0721. 55. 88. 96

Partajează acest post

Link spre post

Am încercat să încarc un filmuleț, dar nu-mi permite formatul. 

anal 2.jpg

dubla penetrare.jpg

fisting anal .jpg

Partajează acest post

Link spre post

Servus Dorina. Poate atasezi poze noi din ultima sesiune. Multumim frumos!

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Lasa  pozele... Mai bine am afla cand si cum ne putem vedea in Bucuresti. :tongue4: Sa facem niste filmulete mai... originale, arhive intregi de poze care sa rivalizeze cu kink.com si GGG si facefucking. :hands:

Editat de White Poney

Partajează acest post

Link spre post

Dorina sper ca nu ai uitat de poze de la ultima sesiune din Cluj, suntem nerăbdători să vizualizam pozele. Multuuuu. :*:*:*

Partajează acest post

Link spre post

Nu am poze de la ultima sesiune, cele care s-au făcut aparțin clientului, nu am primit dreptul să le public. 

Și asta nu e tot. Se pare că firma unde lucrez va trimite un coleg la București. Asta înseamnă că nu voi veni luna asta, și foarte probabil, nici celelalte. 

Continui să activez, în același tempo clasic deja, la Cluj. O dată pe lună/ maxim de două ori, o zi/două, puțini clienți, accentul pe calitate și desfrâu maxim. Îmi pare rău pentru că am mulți prieteni în București, am cunoscut oameni admirabili. Există avion dus/întors, nu e așa de scump, cine vrea să mă scarmene, nu o să lase două sute de lei să-i stea în drum. 

Partajează acest post

Link spre post

Este vorba de timp si agitatie, nu doar de cateva sute de lei. 

Eram sigur ca nu iese nimic, nici de data asta. Pana la urma, cine vrea desfrau si merita sa aiba parte de asta, se duce in industria XXX si e mult mai sigur din toate punctele de vedere. 

Sa ne fie invatatura de minte noua, labagiilor astora visatori ca mine, sa mai visam la ceva. Nu degeaba n-am putut sa avem si noi partenere ca Dorina si sa organizam si noi niste sex parties adevarate: probabil ca nu este cazul sa traim si noi ceva bun, inafara de ce putem sa ne facem singuri. 

Depresie maxima. 

Editat de White Poney

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.