Sari la conținut
Dorina27

Cuplu matur - 0749617263 fost 0743657702

Postări Recomandate

Shiva, cert nu merge sa faci upload la film (nu cred că s-a schimbat ceva in ultima perioada, când am fost absent de aici).

Singura soluție e aia propusă de tine, adică încărcat filmul pe un site ce accepta astfel de "producții", și link aici.

Similar cu postările in care se pune aici muzică și muzichie, de pe YouTube, atâta doar că în cazul de față bănuiesc că nu auzul ne va fi delectat.

Partajează acest post

Link spre post

Știri (pe) bune.

Dorina, proaspăt revenită în tara (cu mentalitate occidentală), intenționează să ne bucure cu sesiuni de lucru de mai lunga durata, nu așa cum obișnuia până acum de doar două trei zile.

Ba mai mult chiar, are în intenție să organizeze ședințe "de foc" în cooperare cu o altă doamnă, Sonya (matura 41 ani), ambele fiind bisexuale înnăscute cu (pre)făcute.

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

Confirm pozitiv în sensul că da. 

Am avut o ”întrevedere” cu doamna respectivă, ne-am tăvălit reciproc. Complet dezinvoltă, face cam tot ce fac și eu, rezonez cu clitorisul ei, cu limba ei, cu anusul ei. 

Partajează acest post

Link spre post

Marți și miercuri, sesiune la Cluj, threeesome cu soțul meu, conform rețetei binecunoscute. Zona Iulius. 

Joi, threesome cu Sonya matură. 

Mulțumesc! 

Partajează acest post

Link spre post

Cam slăbuțe, lui Sorin îi tremură mâna! :)

Știe cineva un fotograf bun în Cluj, dispus să participe la o acțiune de asta și să facă niște poze arătoase, cu lumini, detalii, alte alea? 

A! Și plata în natură, desigur. Vin sărbătorile, trebuie să strâng banii pentru cârnați și vin fiert! 

:)

MAH01200_Moment.jpg

moment 1.jpg

DSC01178.JPG

DSC01179.JPG

MAH01200_Moment.jpg

MAH01206_Moment.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.