Jump to content
Anymatoru

Andreeaxxx vizită Cluj 0731441272

Recommended Posts

Posted (edited)

De mâine e disponibilă în Cluj 

Edited by Anymatoru

telefon: 0731441272 pe Cluuj 

679445773_andreeaxxx.thumb.jpg.47336f15a77540b311e49708b1e6e19b.jpg 

poate se opreste si la Turda :naughty:

dau un premiu, in bere celui care afla ce e scris "acolo" :) 

986337235_andreeaxxx.jpg.65eef195643f9c7ce8778744e4acabc3.jpg 

eu am zis ca e CREZUL dar mereu mi-au fugit okii.. o palma mai jos :shy:

Țeapă 2 în 1, așa ceva nu am mai pățit niciodată :))))). Am discutat cu domnișoara pe whatsup dimineață, mi-a spus că după ora 12 se mută în Park Lake, super! Nu aveam nici un chef să bat drumul până în mănăstur :))). O întreb frumos la ce oră mă poate primi, cică ora 13, pe urmă mai bine ora 13:15, ok :). Ajung în zonă o sun, nu răspunde, îmi aprind o țigară, îi mai scriu și pe whatsApp, o mai sun, într-un final răspunde pe wp, încă nu sunt la locație, am ieșit puțin și m-am pierdut, am chemat taxi, ajunge în 3 minute. No, bine, începea să plouă, mă duc la mașină, aștept vreo 10 minute, iar ii scriu,  " ai ajuns?" ea : nu a sosit taxiul. O întreb unde e, mă gândeam să merg după ea, îmi spune " pe strada", e bine atunci :))). Eu nu mai stau, deja au trecut aprox 20 de minute,  de la ora programării. În drum spre birou, ii spun, ai ajuns? Ea : da, eu : no hai că întorc și vin, aveam ceva timp liber. Ajung iar la Park Lake, ii scriu " am ajuns, care e numărul apartamentului?" ea : nr X, ceva îmi dă cu virgulă, la Park Lake apartamentele sunt cu XXX, îi scriu " sigur Park Lake, ea : da, așa mi-a spus proprietarul Park Lake, pe Al Vaida Voievod 110. Eu : e clară treaba :)))). Și am mai povestit la telefon una alta.

Acuma ce să zic, tipa părea ok, dar total debusolata, și fraierita de proprietar, nu prea cunoaște Clujul. Mi-a promis că se va revanșa data viitoare pentru greșeala comisă. Vedem.... 

Salutare

am fost azi la Andreea. Sincronizare super ușoară pe whatsapp, m-am încurcat un pic la bloc că era cu 9A, în spatele lu 9, bine că n-o răspuns de la nr 9 nimeni. Ajuns înăuntru am fost servit cu apă și am stat la o poveste, mers scurt la duș și pe urmă în dormitor.

Aspect: 8.5, drăguță la față, foarte subțirică, înaltă(pe la 1.7 pe-acolo), o dezavantajează un pic sânii micuți și puțin lăsați și mi s-a părut că era stresată din cauza asta. Dacă și-ar pune silicoane ar arăta beton.
OP: 9.5 deep, cu atenție la bijuterii(lins, supt)
NP: 9 doggy și prone bone
Atitudine: 10, sociabilă, povestitoare

Cadou 150
De recomandat da

Spor

PS. @man@work aia e, confirm și aștept berea

On 5/15/2019 at 10:16 PM, man@work said:

dau un premiu, in bere celui care afla ce e scris "acolo" :) 

eu am zis ca e CREZUL dar mereu mi-au fugit okii.. o palma mai jos :shy:

• Upvote 8
  • Like 1

berea o dau cu placere :) 

intrebarea in legatura cu "crezul" era cu intentia de a o face sa se simta bine-venita (primita) pe meleagurile clujene.. stiam ca e Crezul, am apucat de am citit cateva randuri, direct la "biblioteca" nu din poze, dar okii trageau in josul scrisului, deh.. pacatos ce sunt !

asa cum am spus si in scrierea mea la adresa ei la vremea respectiva (pe sectiunea..  buzau cred): o dulceata de fata ! 

nu ai incercat fk ?

• Upvote 2
  • Like 1

1 hour ago, man@work said:

berea o dau cu placere :) 

intrebarea in legatura cu "crezul" era cu intentia de a o face sa se simta bine-venita (primita) pe meleagurile clujene.. stiam ca e Crezul, am apucat de am citit cateva randuri, direct la "biblioteca" nu din poze, dar okii trageau in josul scrisului, deh.. pacatos ce sunt !

asa cum am spus si in scrierea mea la adresa ei la vremea respectiva (pe sectiunea..  buzau cred): o dulceata de fata ! 

nu ai incercat fk ?

Nu practic fk, maxim sărut pe buze(pupic parcă după definiția lui mocu). N-am apucat să citesc nimic dar l-am pupat la sfârșit :))

• Upvote 1
  • Like 1