Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian10_

Diana 0743978240

Recommended Posts

Posted (edited)

Sosirea Dianei in Oradea nu m-a putut lasa indiferent. Prgramarea am facut-o foarte repede si usor pe whatsapp.

Pe Diana am urmarit-o de cand a aparut la Cluj, apoi Tg.Mures si in final Timisoara. :). Doar recenzii pozitive am citit. Iar ceea ce s-a intamplat intre mine si ea confirma toate acele recenzii.

Diana ofera un GFE maxim intretinut de un FK pasional pe toata durata intalnirii ( de cum am intrat pe usa pana la despartire), un oral neprotejat cu deep la greu ( doar experienta mea ( ce modest sunt acum :D ), a facut sa nu termin fara sa o penetrez), si un normal protejat in care am incercat mai multe pozitii. In toate pozitiile Diana se implica si participa prin saruturi, imbratisari, mangaieri. Iar in misionar te trage pur si simplu in ea.  M-am jucat si eu la greu cu sanii ei superbi si pasarica mica si stramta. Mi-a placut ca nu a folosit lubrifiant. Era si uda jos ceea ce inseamna ca am lucrat si eu limba destul de bine. :) Finalizarea mea s-a produs prin CIM si a fost bine de tot. 

Locatie. 9  ap.in bloc nou pe str.Onestilor 

Aspect 10. Frumoasa la chip,cu niste ochi caprui patrunzatori, sani mari ,fund bun pentru dogyy. Nu este slim. Este genul de fata pe care ai ce pune mana. Sigur multi intorc pe strada capul dupa ea.

Pentru oral, normal, atitudine,igiena si GFE nu pot da decat 10.

Nu m-a grabit deloc.Atat la inceput cat si la sfarsit am putut sta de vorba la o tigara.

Cadou 200 lei on+np+cim. 

Edited by Anymatoru
  • Upvote 11
  • Like 1

Acum 6 ore, ADRIANBUZAS a spus:

Este ok 

Salut, așteptăm și recenzia :)

Luni și marți sunt la voi . Locația va fi schimbată . Culoarea parului schimbată . Prețurile și serviciile aceleași . Va doresc o săptămâna frumoasa . Va pup