Sari la conținut

Postări Recomandate

. Ca parte a degradarii imi place sa imi personalizez bitches. Acestia trebuie sa isi exprime corporal apartenenta, fiind marcati corespunzator. 

In principiu exista 2 categorii de sissy. Cei care te vad ca un ideal de frumusete si au nevoie de lectii care sa ii aduca mai aproape de tine ca aspect, gratie conduita. Pe astia nu ii poti marca. Si sunt cei care tanjesc sa fie umiliti ca sunt curve. Acestia nu pot fi orice curve ci curve tale. Deci iei frumos sissy il pui sa scrie cu ruj rosu sau roz numele tau si in diverse alte parti cuvinte umilitoare(frunte slut, piept sau abdome whore). 

Pt cei care nu-s sissy ii poti pune sa scrie numele cu pix marker negru ATENTIE prostovanii astia sunt prea entuziasti si precipitati sa faca orice sa iti faca pe plac asa ca verifica tu inainte daca submisivul este casatorit, cu iub8ta stabila si isi ascunde latura submisiva partenerei sa nu foloseasca marjer permanent:))) 

Cand am o relatie lunga si ne hotaram la un tpe, respectiv subul este masochist cateodata fac brandingul cu un cui incins cu bricheta sau la lumanare tinut cu o penseta si ii 'tatuam' initiala numelui meu (zonele mele preferate sunt noada un tramp stamp si pe picior in timp ce imi venereaza picioarele imi place sa le marchez pe ale sale) 

A e initiala prenumelui meu real

K este numele de domina

Atasez niste mici suveniruri incantatoare :)

IMG_20190113_045422.jpg

IMG_20190113_045822.jpg

IMG_20190113_050020.jpg

IMG_20190113_200945.jpg

Partajează acest post

Link spre post
14 hours ago, stelutu said:

Spuneti si ceva de caning hard

Eu personal ma plictisesc relativ repede de un cane si prefer crop. Aveam o colectie intreaga de cropuri pana sa achizitionez primul cane. Si se rup repede si nu mi se par la fel de efficiente. 

In rest ca sa nu ma plictisesc spanking extrem fac si cu cat o nine tails si cu crop si cu cane si home supplies. De exemplu paletele de ping pong sunt super, perie de par, dar nu cu maner ci cu zimtii si altele. Si cand vreau sa pedepsesca zdravan pun submisivul sa ude bine poelea, intensitatea e muult mai mare. Toate dominele pe care le stiu mi-au multumit pt trucul cu piele umeda. Si eu chiar am o multime de trucuri deprinse direct de la clienti de-a lungul anilor si daca teoria o mai imveti singura, dichisul, profunzimea, rafinamentul tot de la subs inveti. Pana la urma ei sunt un cumul a diverselor stapane pe care le-au servit, unele foarte bune in ceea ce fac. 

Partajează acest post

Link spre post

Se fac de catre stăpână trei bilețele cu  50 100 150 de nuiele la fundul gol eu extrag unul dintre bilețele si câte scrie pe bilet atâtea imi dai la fundul gol cat poti tu de tare

Partajează acest post

Link spre post
On 2/6/2019 at 5:21 AM, stelutu said:

Se fac de catre stăpână trei bilețele cu  50 100 150 de nuiele la fundul gol eu extrag unul dintre bilețele si câte scrie pe bilet atâtea imi dai la fundul gol cat poti tu de tare

Da, e o idee buna. Si eu fac joculete, dar sunt putin mai diabolica. Daca tragi 150 ti-ai facut-o cu mana ta.... 

Mie uneori la flogging extrem imi place sa zic un numar. Respectiv o suta, sa zicem. Incepem, parcurgem, eu numar si la un moment dat ma opresc. El nu are voie sa vb neintrebat evident si nicidecum nu isi permite sa ma corecteze. 

Astept asa cateva secunde si spun sorry pet/ lil bitch/ my lovely pain slut am uitat la ce numar am ajuns. Se pare ca trebuie sa o luam de la capat. Si asa facem. 

Cand termina ii spun ca a facut treaba buna ca suta plus 59(sau cate a dat pana ma prefac ca ma impleticesc) fac un antrenament potrivit pt el. Si ei iubesc cand ma prefac ca uit si apoi le arunc in fata. Se simt mult mai umiliti si teased

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.