Sari la conținut
Mihai82

Carla 0749654119

Postări Recomandate

image.thumb.jpeg.20a11344a1bd4f2279672b013baa1dd5.jpeg

image.thumb.jpeg.48bda63a35a4d847ad984d4641090cfb.jpeg

image.thumb.jpeg.cab22cb118ee1efb258dd6d41fff8e3b.jpeg

Am vizitat-o pe Carla,actiunea s-a petrecut pe la sfarsitul lunii noiembrie 2018.Destul de greu am dat de ea pentru ca atunci cand vine in Deva este foarte solicitata.O abordez telefonic inca de miercuri,imi raspunde o voce placuta,ma prezint si o rog sa-mi faca o programare pentru sambata, in compania ei dupa care imi spune preturile si serviciile sale.Foarte amabila imi transmite ca presteaza contra sumei de 300 lei ora ca si servicii ON,AP si NP,de o finalizare nu am fost interesat.Imi spune adresa cu rugamintea sa confirm intalnirea cu jumatate de ora inainte de a ne vedea.A venit ziua mult asteptata si ajung la locatia Carlei,m-a intampinat o domnisoara destul de draguta,era imbracata intr-o tinuta sexi,pe tocuri.Ma invita inauntru,facem cunostinta dupa care ma serveste cu un pahar de apa plata, ne asezam putin la povesti ca sa ne cunostem mai bine.Ma cer la dus,primesc un prosop curat dupa aceea trec in dormitor pentru a ne face de cap,nici nu stiam ce ma asteapta.

Locatie:9 Bloc nou,garsoniera spatioasa,baie dotata cu geluri de dus pentru barbati,apa de gura.

Aspect:8 Blonda,draguta,micuta de statura,cateva kg in plus,putina sala nu i-ar strica,sanii mici.

ON:10 Executat perfect,mi-a luat soldatelul la scuipat si la lins mai ceva ca pe o acadea.A avut grija si de oute le-a dezmierdat si le-a tucat de imi venea sa ma urc pe pereti.Ma privea in ochi cand s-a luat la tranta cu soldatelul,gemea frumos.

NP:10 Actiunea s-a desfasurat in bucatarie,am pus-o pe masa,unde am avut parte de un sex nebun,sarutari pasionale,gemea frumos,ma strangea in brate si ma tragea in ea.La un moment dat masa se misca ca naiba si lovea in calorifer,a auzit tot palierul ce se intampla acolo.

AP:10 Schimbat doua pozitii,ea deasupra cu spatele la mine in pat unde i-am infipt palosul in fund si a doua la banca de fitness unde am pus-o capra si am avut parte de un sex anal tare de tot,ce sa mai zic stie meserie.

Igiena:10 Curata,nu ai ce sa-i  reprosezi.

Atitudine:10 Dupa parerea mea este o profesionista,fara fite,foarte comunicativa,s-a facut placuta pe tot parcursul intalnirii si a facut tot posibilul sa plec multumit de la ea.

Cadoul:300 lei

Timp:60 minute

De recomandat:Da

De revenit:Da

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.