Sari la conținut
Cornel

Negresa din Camerun 0732708777 (0754640109)

Postări Recomandate

Salut,

poze : http://anunturipenet.gsp.ro/detalii/negresa-din-camerun/434633/

434633.jpg434633_3.jpg434633_2.jpg

Locatia : 9 - apartament mare, curat, baie cu geluri, pat cu lenjerie curata, miros de fum aromat, lipsa papuci, mai stau 1 sau 2 prestatoare acolo

Aspect : 9 - inaltime - aproape 1,70, 62-63 kg, 25 de ani dupa spusele ei, nu prea ma pricep la aprecierea varstei negreselor, piele neagra, ciocolatie colorata uniform fara nuante de culoare diferite, par lung in suvite, buze carnoase, labii proeminente, pasarica destul de stramta care se vede roz la departarea labiilor, fund proeminent, brazilian, sani nr. 2, carne tare, mai frumoasa la fata decat majoritatea negreselor pe care le-am vazut.

Oral : neprotejat, 7 obiectiv, 9 subiectiv - imaginea buzelor negre in jurul odorului e faina, ca actiune oralul e slab, fara CIM, DT, ceva limbi pe atarnatoare, un pic de supt dar daca o lasi foarte lent si-i dai mana deoparte se misca destul de bine, mai ales ca i-am dat 50 de lei suplimentar.

Normal : protejat cu prezervativul meu, 8 obiectiv, 9,5 subiectiv - am incercat doar lady-on-top cu spatele la mine si doggy. I-am zis sa se miste foarte lent si cat mai adanc ca sa ma bucur de contrastele de culoare. 

Tarif : 200 lei, 45 minute dtd

La mijlocul saptamanii sun pe numarul de mai sus ca sa ma programez la atractia exotica a Iasului. Raspunde o tanti - antreprenoarea bananuiesc - care-mi detaliaza traseul spre locatie, in capatul bulevardului Dacia. Urc in locatie, ma dusez bine si discut meniul cu fata in franco-romana. Intelege ca vreau oralul neprotejat, achit cei 200 de lei si ma intind pe pat rugand-o sa faca un pic de prezentare artistica pentru a-i admira trupul. Ii explic ca vreau ca totul sa fie foarte lent si ca ea sa impuna ritmul. Fata face cateva piruete, se intinde pe pat langa mine, ii departez picioarele, ii admir piersica generoasa si rozul dintre labii, ii mangai coapsele, fundul si imi face si ea un fel de masaj, mai ales in zonele sensibile. O rog sa-mi faca oralul in pozitia 69 dar fara sa-mi folosesc gura, mangaind-o doar pe buci si masandu-i labiile. Dupa cateva minute, o intorc cu fata spre mine ca sa vad cum imi dispare odorul intre buzele ei negre si carnoase. Dupa vreo 10 minute scot prezervativul si-l montez, apoi o pun lady-on-top cu spatele si cu mainile pe bucile ei o misc usor inainte si inapoi admirand penetrarea intre labiile groase dintre care se ivea rozul mucoasei vaginale. Trecem apoi pe doggy pentru finalizare si impune ea un ritm mai alert cu ceva contre. Imi dau drumul fericit cu privelistea ciocolatei vii care m-a excitat puternic. M-am dusat din nou si am plecat cu un "au revoir". Sper s-o mai prind si saptamana viitoare, deoarece a zis ca nu pleaca daca are clienti.

Recomandare : da, pentru experienta exotica cu o negreasa veritabila.

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.