Sari la conținut
obiektiv

CTA-0721686369- LORENA

Postări Recomandate

100 F

SENS GIRATORIU 1918 - str Bucuresti

verificata

6bd384a9038412741971dd88f005deda.jpg

7596b6a153df897b93f719571722fedc.jpg

acce9a3f8659cf3fa62a99354ccd4751.jpg

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

În prima poză și probabil a 4 a este Lorena, în celelalte Sandra, sunt reale, dar de fapt, în pofida aparențelor, Lorena e mai slabă. Nu este Sandra cea tatuată, este Lorena, m-a rugat să rectific, are 43 kg și niște ochii superbi. Sandra este cea cu chip de ingenuă, seamănă cu o iubire de a mea din vremuri antediluviene, ambele skinny, Sandra un corp de fecioară, ceva mai pe gustul meu, nu chiar așa de slabă, amândouă frumușele, m-am băgat la un menage a trois. Am mai fost cu 2 femei consecutiv, niciodată simultan, și am pățit-o, după primul număr cu Lorena în doggy, am avut probleme cu erecția, dar fetele au fost drăguțe și cu ceva răbdare l-au resuscitat pe netrebnic, ca să fac misionariat cu Sandra, care e foarte dulce. Treaba nasoală e că nu aveau prosoape, toate erau la spălat, iar eu transpir abundent și nu aveam rucsacul la mine, de obicei mai car câte un prosop...Cu toate astea în ce le privește nu au probleme de igienă. Locația îmi este foarte la îndemână, dar riscantă, am rude în bloc și...proverbul spune să nu ți-o pui lângă casă. Să mai risc?

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

Va astept cu mare drag . 

Mai multe detalii la telefon . 

Va pup :*

Partajează acest post

Link spre post

dupa  o repriza foarte reusita cu colega lorenei , sandra , m-am mutat hotarit in camera de tortura a lorenei si am inceput ostilitatile , neavind prea mult timp de socializare , datorita faptului ca domnisoara urma sa plece .

pe scurt:

o prezenta foarte agreeabila , corp frumos, draguta , educata ,vesela si pusa pe glume.

ne-am inteles destul de bine si in pat chiar daca eram putin cam sleit de puteri dupa tavaleala cu sandra.

oralul ,protejat , mi-a creeat repejor erectie, m-a placut felul in care a fost executat, mi-a placut si ritmul si adincimea, ar mai putea fi oarecum perfectionat ,, sper sa mai am ocazia de a ajunge pe acolo bine odihnit pentru a-i oferi un masterclass lorenei  pe tema sexului oral .

dupa 69 scurt si la obiect am mai trecut in revista pozitia doggy, foarte bine primita , cur superb, bine proportionat ,pasarica gingasa , piele finea , carne tare, tite frumoase, o placere .

am glumit si am ris mai mult decit ne-am futut , totusi a fost o experienta misto , ii acord nota 9 domnisoarei mai ales pentru modul in care a stiut sa managerieze situatia , fiind pe picior de plecare in momentul in care intrasem in casa si urma sa incep cu colega ei , a avut bunavointa sa ma astepte pina termin si apoi in timpul petrecut cu ea, nu m-a grabit si nu a dat semne de impacienta, acordindu-mi atentie si facindu-si datoria  cu profesionalitate .

aspect -9

oral 9

normal 9

69-9

atitudine-9

igiena-9

locatie -camera ei-9

pret 100 fin 15m

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

dupa cea de-a doua vizita la domnisoara lorena , o pot declara drept certitudine, mai ales datorita atitudinii sale deschise, fara fitze, foarte volubila si mereu vesela .

nu am reusit sa-i influentez cumva tehnica la oral , insa , de la prima atingere a provocat erectie si s-a descurcat bine.

nu accepta finalizare orala si deocamdata nu lucreaza decit timid cu limba .

per total , o domnisoara cu pedigree , gen vecina de palier , studenta  cuminte, necomplicata, dulce si nevinovata , fara atitudine ordinara sau perversa.

am botezat-o MELEK , datorita unor radacini indepartate oriëntale.

01f6a4a36ba8f80d87b74a4420a89d24.jpg

76d5172cabb7fd9afdb2bc8262381cfd.jpg

375bb5dcc516601268ed0bb93ddebef3.jpg

db5b77858baa20a09a6dfa4518825702.jpg

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

am vizitat-o acum o luna.

corp de pustoaica, slim, sani mici.

nu se implica foarte mult, dar compenseaza cu jovialitate si glume bune.

ON / NP

foarte curata

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.