Sari la conținut
obiektiv

cta-0725322614- SANDRASEXY

Postări Recomandate

aspect-9

oral-9

normal -9

69--8

locatie-8

igiena-9

atitudine-8

gfe-8

pret-100 20 min

sandra , o fata superskinny,35 kg, 155, plina de tatoo-uri, locatie in vecinatatea giratoriului 1918 cu Bucuresti, zona casa de cultura , mi-a last o impresie buna , prestatie corecta, fara implicare emotionala , face tot ce promite, putin reticenta la inceput , probabil datorita diferentei de gabarit intre noi 2 , s-a inmuiat pe parcurs si a devenit maleabila in momentul in care am convins-o ca nu sint agresiv si o tratez cu mare delicatete.

oralul bun spre foarte bun , mai ales pentru faptul ca a folosit prezervativul , nu am fost incomodat ,erectie rapida ,mentinuta pe parcurs , seks normal , cum am mentionat ,fara implicare emotionala dar atenta la partener si foarte maleabila , schimbat 3 pozitii , 69 scurt, 15 minute in total , meet and greet, schimbat camera probat apoi colega de locatie, o fata draguta si cu figura de fata cuminte , forme frumoase, inaltuta si bine legata , ne-am inteles perfect , achitat cite o sutica la fiecare , pret corect , fete dragute, fresh , zimbitoare si amabile...

pozele par a fi reale , lipsesc tatuajele  dar ca idee sint aproape de realitate .

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)
1 oră în urmă, elagabal a spus:

În prima poză și probabil a 4 a este Lorena, în celelalte Sandra, sunt reale, dar de fapt, în pofida aparențelor, Lorena e mai slabă. Nu este Sandra cea tatuată, este Lorena, m-a rugat să rectific, are 43 kg și niște ochii superbi. Sandra este cea cu chip de ingenuă, seamănă cu o iubire de a mea din vremuri antediluviene, ambele skinny, Sandra un corp de fecioară, ceva mai pe gustul meu, nu chiar așa de slabă, amândouă frumușele, m-am băgat la un menage a trois. Am mai fost cu 2 femei consecutiv, niciodată simultan, și am pățit-o, după primul număr cu Lorena în doggy, am avut probleme cu erecția, dar fetele au fost drăguțe și cu ceva răbdare l-au resuscitat pe netrebnic, ca să fac misionariat cu Sandra, care e foarte dulce. Treaba nasoală e că nu aveau prosoape, toate erau la spălat, iar eu transpir abundent și nu aveam rucsacul la mine, de obicei mai car câte un prosop...Cu toate astea în ce le privește nu au probleme de igienă. Locația îmi este foarte la îndemână, dar riscantă, am rude în bloc și...proverbul spune să nu ți-o pui lângă casă. Să mai risc?

Buna . Lorena sunt. 

Cred ca ai incurcat numele. Acesta este topicul Sandrei si toate pozele sunt ale ei. Sandra este cea miniona , skinny , tatuata si cu ochii verzi. Eu sunt cealalta fata mai inalta si cu tatuajul pe picior. 

Te pup. 

Editat de Lorena01

Partajează acest post

Link spre post

bine ai venit pe forum, tati , iti multumim pe ntru interventie , pina ieri si eu am avut dubii in privinta pozelor  sandrei , va stau la dispozitie daca aveti nevoie de imagini noi de prezentare, , daca iti aduci aminte am discutat ceva in privinta asta cind am fost la voi zilele trecute, sint tipul matur care te-a facut sa rizi intr-una .

daca vei considera de cuviinta ,poti sa iti atasezi aici lista de servicii ,preturile , poze noi , etc.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.