Sari la conținut

Postări Recomandate

MALIKA

poze reale

locatie , zmeurei

100 fin 200h

verificata

3c48b2635e8a12ff77cd27c774f55d2e.jpg

015ca485e0caf81a0d15d4f77c122265.jpg

379a2e97e11a8903eb817688059ef702.jpg

• Upvote 2
  • Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Sedus de apariția exotică, aleg o zi de luni (extrasezon) să dau de inculpată, și bum!

Nume de scenă Malika, poze reale, mă temeam de o henglezoaică gen Leticia, dar n-a fost cazul...

Locația, ușor de ajuns, e vis a vis de Galeriile Soveja, să zicem un 7.

Aspect-7 gen skinny, sâni micuți, mai degrabă scundă, din față, seamănă oarecum cu Sarah Jessica Parker alias Carrie din Totul despre sex. Cam la asta s-a rezumat totul de fapt.

Din spate dau un 8, pentru părul mișto și un funduleț bombat delicios.

Politicoasă, corectă, vârstă medie, nu pot nota GFE, am fost pe fugă fără dispoziție de taclale, nu e vina fetei...

Sex oral protejat/neprotejat și FK în funcție de igienă și de client, 69, chestii, să zicem 8.

Sex normal tot 8 spre 9, nu e prea strâmtă, nici prea entuziastă, dar e plăcut, fără grabă (ar fi fost culmea, eu fiind cel grăbit) fără telefoane, mesaje, stresuri.

Igiena-10, proaspăt defrișată, dușată, impecabil.

Pe ansamblu o prestație corectă, nici prea-prea, nici foarte-foarte, raport calitate preț decent. Disponibilă și pentru ostilități prelungite, dar nu am avut timp disponibil și nefiind o chimie deosebită am salvat ceva și pentru frontul de acasă (primăvară, nu neglijați hormonii conjugali...). Recomand pentru un număr agreabil, fără regrete postcoitum ca în alte cazuri. Pentru mai mult, nu știu, nu e genul meu, dar se poate aprofunda într-o zi ploioasă, nu am avut motive să o penalizez. Să aveți baftă la fofo!

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

bifata de saptamina trecuta , am avut surpriza de a fi fost recunoscut , de pe vremea cind isi facea ucenicia tot prin zona galeriilor, acum vreo 2 -3 sezoane in urma , intre timp a mai crescut , si-a umplut bratul de tatoo-uri si s-a plimbat o vreme prin Europa.

in linii mari ,recenzia colegului elagabal  este elocventa , multe nu ar fi de adaugat , doar ca in cazul meu malika a fost foarrte entuziasmata si a participat la actul sexual cu multa patima si implicare , reusind sa ofere o partida de sex care m-a cam stors si careia i-am putut rezista cu oarece eforturi .

nu i-am gasit cusururi, exact asa cum imi place, skinny focoasa, micuta , pasarica dragalasa si titisoare mici ,mutrisoara de tigancusa curata, zimbitoare si jucausa.

oral misto, multa arcuiala in ea, pozitii diferite , maleabila si ascultatoare /pro client.

100 fin 25 -30 de minute fara deranj.

aspect-9

oral 9

'normal -10

igiena-10

gfe-10

locatie-8

recomand

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.