Sari la conținut
obiektiv

cta-ANA-MARIA- 0727113616

Postări Recomandate

poze reale , 100/200 ,taverna sirbului , colega liviei.

verificata

Partajează acest post

Link spre post

aspect -9

oral-8

normal-8

69-8

igiena-9

locatie-8

gfe-10

tarif-100 fin 200h

domnisoara ana maria , incepatoare, desi a mai activat sporadic in perioade diferite, este o fata plina de viata , vesela si in general o prezenta care transmite energie pozitiva.

frumusica, tinerica si cu un corp de invidiat , sini fermi si obraznici , mijloc subtire, abdomen plat , cur bombat carne tare ,pasarica cu muschi vaginali bine pusi la punct, tatoo-uri .

oralul a inceput modest dar cu ajutorul si rabdarea mea, am reusit impreuna sa ajungem la un punct aproape de adevar , reusind sa invete repede citeva tehnici simple care mi-au provocat erectia necesara pentru a putea penetra glorios o pasarica atit de strimta . s-a descurcat bine apoi cu mine -n trinsa , asezindu-se in pozitii care ii scot bine in evidenta formele deosebit de sexy si participind entuziasta la hirjoneala ce s-a lasat la sfirsit cu un razboi al muschilor ei vaginali versus mataringa mea care pulsa excitata de privelistea caprioarei imblinzite.

experienta mea reusita , nu este o garantie de succes pentru oricine, putina rabdare si pricepere fiind necesare pentru a putea ajunge sa primeasca increderea de care are nevoie .

in mare , o consider o fata plina de calitati , care mai are ceva de lucru pentru aputea fi considerata experimentata si care merita vizitata macar pentru corpul frumos si exuberanta pe care o emana.

post-172588-0-26509000-1522003551.jpg

post-172588-0-36821000-1522003514.jpg

post-172588-0-80649700-1522003550.jpg

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Prin utilizarea acestui site, sunteti de acord cu Termeni de Utilizare.