Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian10_

Ana (Iulia) 0751482297

Recommended Posts

image.thumb.png.5e97d2b4ec39fc1811ac351b3a96d98a.png

Buna iubitule ana sunt doar pentru tine

Buna iubitule ana sunt doar pentru tine

Postat Astazi, 16:46

Am vizitat-o azi  pe  Iulia. Domnisoara are vreo 1.60 si 50 kg, sani potriviti, fund tare. Are o tunsoare foarte scurta blonda,dar este simpatica.  Este adevarat ca la telefon nu i-am spus cum sa ma astepte imbracata, asa ca am fost primit de Iulia imbracata intr-un capot de casa. 

Locatie: ap. cu 1 camera.baie curata, pat bun pentru prostii,cam un pic de deranj insa si din pacate un miros de fum de tigara foarte persisitent. Eu sunt fumator dar un client care nu este ar putea avea probleme din acesta cauza. Un pic de aerisire nu ar strica, macar inainte de sosirea unuia dintre noi. 

Aspect: 9.

Igiena - nu a facut dus in prezenta mea dar in timpul actului nu am simtit nici un miros suspect 10

Oral: 10.am beneficiat de un oral foarte bun, cu multa saliva si deep. Nu au fost neglijate nizi outele.

Normal - 9.am facut doar o poztie lady on top

Igiena 10, nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nici un miros suspect.

Atitudine 7- la inceput ocupata mai mult cu telefonul. Am cerut un pahar cu apa si mi-a fost data apa de la robinet. http://nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/sad.png  La sfarsit parca s-a mai dezghetat si am putut discuta  in timp ce ma imbracam.

Cadou 80lei + 1 pachet de prezervative pe care l-am cumparat eu fiindca ea nu avea. Nu am fost deloc grabit.

De revenit, mai ales daca are o tinuta sexy si niste apa ( imbuteliata) sau suc pentru clienti. 

• Upvote 10