Sari la conținut

Postări Recomandate

"

Buna sunt Roxana , 22 -1.62-50 kg... Astept sa vi intr-un cadru deosebit pentru a iti oferi ore intregi pline de voie buna si dezmat . Camera discreta si amenajata cu bun gust. Ofer **** protejat / ********** in functie de igiena ta si normal protejat. Pentru detalii nu ezita sa ma suni ... :* :* :*

"

Anunt: http://spamspamspam/2xKubAO

post-19-0-47886700-1509551339.jpg

post-19-0-18493200-1509551342.jpg

post-19-0-89599800-1509551345.jpg

post-19-0-22188900-1509551349.jpg

post-19-0-87565700-1509551352.jpg

• Upvote 4

Partajează acest post

Link spre post

Am fost destul de recent si la ea, cand avea locatie pe la Mall Vitan, acum nu mai stiu daca tot acolo sta, ca parca pozele de acum par dintr-o alta locuinta.

Serviciile sunt oral si normal, 60 fin sau 150 ora. Oralul se poate si neprotejat, daca igiena permite, dar fara finalizare orala. Nu accepta FK.

Roxana e o fata calma si usor plictisita, inca de la telefon, nesfiindu-se sa mai traga cate un cascat inca din timpul discutiei telefonice. La fata locului, te intampina in haine de strada, cu o atitudine prieteneasca, la fel de calma si obosita. Are un corp foarte frumos. E miniona si skinny, insa cu un fundulet bombat, foarte incitant mai ales cand o privesti umbland in pizda goala pe langa tine. Sani micuti de fecioara, piele fina... Pacat ca mirosea a transipratie... evident, nici la pasarica ei nu mi-am bagat botul. Iar parul, strans anapoda... Dar decent machiata si pensata.

Nota 6 pt aspect si igiena

Locatia in care am vizitat-o nu am insistat sa o inspectez ca n-aveam chef sa ma intersectez cu celelalte doua fete. Dormitorul ok, cu pat mare, ai loc sa te desfasori. Peretii cam nezugraviti, ca de bordel ieftin.

Nota 8 pt locatie

Oralul m-a surprins un pic. Are abilitati, fara sa-si dea silinta. E tinerica, dar o ia destul de adanc in gurita aia mica. Isi muleaza intr-un mod placut buzele si limba pe intrument. Daca ar fi dupa ea, n-ar suge-o prea mult si ar trece repede la normal, dar accepta sa intri in prelungiri cu oralul. Fara zone adiacente, priviri perverse ori alte chestii de genul...

Nota 6 pt oral

La normal e o adevarata placere sa o regulezi, asa micuta cum e. Accepta diverse pozitii si rezista la penetrare prelungita. Iar gemetele pe care le scoate, cu vocea suava de tinerica, sunt o adevarata delectare pentru auz. Dar sa nu va asteptati la cine stie ce talente din partea ei. Doar sta sa fie regulata.

Nota 8 pt normal

GFE inexistent, dar sta cu tine, nu te grabeste, se joaca cu instrumentul in timpul discutiei si iti povesteste diverse, daca o intrebi. E zambitoare si agreabila ca persoana, dincolo de sictirul de pustoaica.

Nota 7 pt atitudine si comportament

De revenit? Depinde cum evolueaza la capitolul igiena.

post-2719-0-78398100-1509561686.png

post-2719-0-56419800-1509561693.png

post-2719-0-64379600-1509561707.png

post-2719-0-65981800-1509561718.png

post-2719-0-23651400-1509561729.png

• Upvote 8

Partajează acest post

Link spre post

Salutare, am fost si eu la domnisoara, undeva pe la mijlocul lunii trecute.Tarziu, in jur de ora 23.

Colegul are mare dreptate in tot ceea ce a relatat, cred ca s-a nascut plictisita.Am avut norocul sa o gasesc singura in locatie, colegele se retrasesera in plina glorie.

Pozele sunt reale, dar ofera doar un ambalaj frumos, atat.Macar se umezeste natural.

Si notele:

Locatie 8

Aspect- 8

Oral -7(neprotejat)

Normal - 7

Igiena - 8(asa cum a spus colegul - usor iz de transpiratie)

GFE - ce e aia?Ca la pravalie cand discuti cu vanzatoarea.

De bifat daca doriti o pustoaica simpatica, cu fund si sani bine.

Fiind prima recenzie sper ca n-am uitat ceva.

• Upvote 12

Partajează acest post

Link spre post

Salut, locatia este(sau cel putin era cand am fost eu) in blocul de vis-a-vis fata de circa de politie(11).Cred ca este un ap cu 2 camere, nimic deosebit, curat, baie modesta, ceva gel de dus pe fundul unei flacon, prosop mediu, parea curat.

Dar am spus, este doar un ambalaj. vorbeste daca o intrebi dar nimic mai mult.

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.